Author Topic: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva  (Read 93448 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #210 on: 29/June/2015 »
je*e se njima, vi ljudi cekate doma a meni fali 6 ljudi u departmentu.
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #211 on: 29/June/2015 »
 :hmm:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #212 on: 29/June/2015 »
Znaci sad ce da krenu sa popunjavanjem hehehe.

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #213 on: 02/July/2015 »
E drugari evo ovo sam upravo pročitala na forumu ana  :nono:
 
''Ljudi samo da Vas obavestim, danas sam se cula sa drugaricom i drugom, zvao ih je Sinisa iz EP i rekao da od NCL kruzera nece biti nista, ne znam sta se desava da li su izgubili licencu ili sta, uglavnom za te kruzere vise ne ukrcavaju ponudio im je da idu na intervju za karnival, tako da svi koji su pukli 100 evrica prosle godine da odu do Zagreba na intervju za NCL mogu da kazu pa pa tim parama jer je to po svemu sudeci propala investicija, ako neko zna jos nesto neka pise, to vazi za ljude koji su prosli sve intervjue za NCL, i to jos prosle godine
A meni danas iz EP rekose da za Carnival salju uglavnom devojke. Sta se desava vise, nije mi jasno, svuda nas zabranjuju, strasno!

Ma ja se ukrcavam u nedelju na Carnival, isto sam preko EP, menj je sve proslo glatko, ali moj decko ceka NCL jos od jula 2014, kao i masa ljudi. Ne mogu da ti opisem koliko mi je krivo, on se nada (kao i svi ostali) da je sve ovo vreme cekao da izadje novi brod, pa da ce ih zvati, isto su glupa objasnjenja zasto se ceka. Grrrrrr!!! Ja za to vreme vec drugi put idem. Koja si ti pozicija? Jesi to otisla na Princess onda ako si izbegla i Kouzon i EP?''


Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #214 on: 02/July/2015 »
na kojem forumu si to procitala Katjes? I ja sam danas slao mail da pitam sta je sa ukrcajem jer je rekao od jula, dobio sam odgovor na zalost jos cekaju ovi proslogodisnji iz jula i oktobra, za sada nista sto se tice nas iz marta 2015. Stvarno mi nije jasno sta se desava.

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #215 on: 02/July/2015 »
 :( strasno! svi kojo cekaju na ncl treba danas da posalju sinisi poruku,da kaze ili dza ili bu,sram ih bilo,treba da kazu ljudima ranije,a ne nakon godinu dana ::bin-laden:: :tuctuc:

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #216 on: 02/July/2015 »
murugvaj pročitala sam na Ana forum
ma strašno šta nam uradiše, ja sam sad poslala Siniši mail da vidim da li je to dezinformacija ili je tačno

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #217 on: 02/July/2015 »
evo odgovor od siniše

Draga Katarina

Nama jos nisu ukrcali nikoga od prosle godine za poziciju Junior Bar.

Forumi pisu sta zele, kompanija kaze da ce Vas ukrcati. Kada, ne znamo.

Cekamo jos.....

pozdrav


Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #218 on: 02/July/2015 »
Moguce je da mu treba ljudi za carnival,pa zove te sto dugo cekaju ncl,radi on to inace,znam iz licnog iskustva,a na tebi je da li ces cekati ili aplicirati dalje,ja sam za to da uvek treba imati rezervnu opciju,naravno ako ste u mogucnosti,pogotovo ko ceka ncl od marta,znate na cemu ste i da cete cekati jako dugo,aplicirajte dalje... :yeah:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #219 on: 02/July/2015 »
Sad sam bio na tom forumu. Izbjegavajte copy-paste jer to šteti i meni i vlasniku ana foruma ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #220 on: 03/July/2015 »
Ako je tako, mada sve vise verujem da je tako, onda sramota! Sto se lepo ne kaze onda, a ne da se zavlaci svaki put kada se pita! Zar moram/o saznati sve s drugih foruma i drugih ljudi umesto NASEG agenta!  :nono:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #221 on: 03/July/2015 »
A šta misliš zašto je EP jedini od posrednika u zapošljavanju na kruzere koja nema interaktivnu stranicu? Sve ostale imaju bar FB.
Odgovor: Zato jer im to ne odgovara.
Jesi li čuo za izraz "lov u mutnom"? Moj susjed je ribar, lovi na mreže, i najviše ulovi kad vodostaj poraste, kad se voda zamuti, a riba je dezorijentirana.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jaro89

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #222 on: 03/July/2015 »
A šta misliš zašto je EP jedini od posrednika u zapošljavanju na kruzere koja nema interaktivnu stranicu? Sve ostale imaju bar FB.
Odgovor: Zato jer im to ne odgovara.
Jesi li čuo za izraz "lov u mutnom"? Moj susjed je ribar, lovi na mreže, i najviše ulovi kad vodostaj poraste, kad se voda zamuti, a riba je dezorijentirana.

Pa sada je i meni jasno, samo nisam mislio da mogu takvi da budu zato sto ce od mene da dobiju pare... Ako kazu "cena" je tolika ja im moram dati toliko. A gde su ostali kandidati... Pa mogu da kazu da su se malo vise morali potruditi za nas, pa je "cena" veca i tolika... Dobro i meni sto idem, a dobro i njima sto stave sa strane... Znam ja da su svi oni mutniji od Dunava, ali zasto da uzmu samo za testove kada mogu mnogo vise, pa eto nema mi logike oko zavlacenja... Ili je to mozda u mom slucaju, pa se odmah ogradjujem za ostale...

Offline katjes

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #223 on: 20/July/2015 »
Ljudi je li neko nešto saznao, čuo.... kontaktirao ove iz EP?????  :waiting:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: NCL - ukrcaj 2015. - razmjena iskustva
« Reply #224 on: 27/July/2015 »
Da vas samo uputim na brzinu,ja sam sredinom maja imala intervju za wine s/sommelier,sa doticnom gdjom Luizom,od tada samo cekanje,kad pitam sinisu kaze,jos nista,reorganizacija u kompaniji,bla bla...Da bi me danas zvali iz EP-a da pitaju da li sam slobodna u petak da ponovim intervju  oT  :smack: navodno je ta doticna gospodja na brodu,ne radi kao regruter vise ili who knows,tako mi je receno danas,pristala sam na intervju.
Znaci sto se tice ncl posle 2,5 meseca cekanja vracena sam na pocetak b00/ ""]]