Author Topic: ko je ostao na stand by za 2013 sezonu lista optimista  (Read 4852 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zemunac al pravi

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
kao sto rece covek biti ili nebiti pitanje je sad. cekati ili ne cekati kolike su sanse za optimiste koji su ostali kao riba na suvom da li se uopste isplati cekati
 na ukrcaj ili juriti nesto drugo  

VASA CENJENA MISLJENJA SU ?

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Ja sam se prosle godine ukrcao 01.jula. Jedan par je isao na transfer pa smo devojka i ja upali. Isplatilo se cekati mogu ti reci!!!  ;)
Sto se mora...nije tesko!!!

Offline zemunac al pravi

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
hvala za utehu mada kad sam video da ni za trening nisam dobio a u emailu  kazu slight mogucnost to mi izgleda kao da su mrsave sanse 
sad je pitanje dal ih smarati i cimati i dal ce slanje nekog emaila promeniti nesto ili ne

u svakom slucaju hm

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Zemunac, pa jesi ti platio agenciji onu konacnu sumu i jesi li dobio mejl da si prosao finalni?

Igore, znam da to nije tema, ali ako bi mogao da mi kazes kako ste upali zajedno  ti i devojka, i sta mislis da l je moguce da devojka upadne sa mnom u drugom ugovoru?

Offline zemunac al pravi

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
 tebra dobio sam email da sam prosao intervju onaj u decembru i od tada nista nisam dobijao  tek juce sam im pustio email i oni mi odgovorili kako su se vratili stari radnici  a da jos nisu zavrsili planiranje za neke relif pozicije i nisu jos zavrsili planiranje posade za nove brodove  pa da kao postoji mogu8cnost
za posao tamo negde maj jun jul i na dalje .
al racunam ako im tada treba lakse je zvati ove iz eu zemalja jer im viza netreba .


Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Ne znam brate, meni su javili odma posle 2 nedelje kad idem. Koja si ti pozicija, agencija?

Offline zemunac al pravi

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
ispade greska sto nisam isao preko agencije  nego online 

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
E Boga mi, onda stvarno ne mogu da pomognem... Nisi trebao to radis. Imao si jednostavno safe cruise na 10 min od tebe i to peske. Ja sam zavrsio finalni pocetkom i sredinom februara, ne mogu da se setim i evo, vec 5. krecem.

Offline BM

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Nema nikakve veze sto si isao online...cak vise ljudi prodje ti koji su online nego preko agencije,jer ti njima kad posaljes dokumenta online,oni odma selektuju ko ima sanse da prodje i pozovu na intervju..ali mozda te pozovu tokom seozne....mnogo brodova se izbacuje oe godine ali postepeno....neki cak izlaze jun,jul pa i avgust mislim....

Offline need help

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
BM je u pravu !!!!

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: ko je ostao na stand by za 2013 sezonu lista optimista
« Reply #10 on: 26/February/2013 »
Dobro ne kazem. Ali on je u toj poziciji bio da je pored sebe imao neke agencije. Mogao da vidi kako oni funkcionisu pa sta mu vise odgovara.

Offline zemunac al pravi

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
e pa drugari da od cekanja nema selameta to stoji. dok se oni smisle da pozovu ja odo malo radit ka konobarcina negde drugde tacnije saint tropez . jes da cu da radim po celi dan al plata je prava sitnica 4 soma debela + baksijanovic  stan hrana placeni . ako ima neko ko hoce da ide neka me kontaktira al francuski i engleski obavezni a ko zna jos neki to mu je veliki plus. Lik koji je vlasnik lokala je cale od mog dobrog drugara. fali mu jos jedan konobar i 2 pomocna  kuvara al brzo jel je vec navala turista opaka . ja putujem prvim prevoznim sredstvom

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
E Boga mi, onda stvarno ne mogu da pomognem... Nisi trebao to radis. Imao si jednostavno safe cruise na 10 min od tebe i to peske. Ja sam zavrsio finalni pocetkom i sredinom februara, ne mogu da se setim i evo, vec 5. krecem.
                                                                                                                                                                                                                        Od kada Safe Cruise zaposljava za Viking  ""]] ?????
Audaces fortuna iuvat

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

@maredelboy je već par sedmica na Princess-u, rasjekao prst ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)