Author Topic: River Advice AG. Da li je netko imao kakva iskustva?  (Read 8553 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cvecka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Da mislim da je on, s indijcem koji je isto u firmi preko dvadeset i nešto godina.Neznam koji je još brod ali su francuske rijeke,tek sam dobila ove prve dokumente za potpisat..

Offline Cvecka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Bok ljudi..dobila sam datum ukrcaja 24.04. River discovery ..ima li koja duša s balkana .. :yahoo:

Online zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Na tom sam brodu proveo dvije godine u Francuskoj. Ove godine su ga vratili u Europu, i imati ces mjesane goste. Od njemaca, Svicaraca, Amerikanaca.....
Vantage, koji je vlasnik broda, dao ga je u parcijalni najam, ali ce u toku sezone imati i svoje putnike.

28/04 ces dobiti prve putnike.....
Imas Basel Basel 9 dana kruzeve u pocetku, zatim malo po njemackoj, a onda ides Dunavom Iz Beca do Crnog Mora.
plovim

Offline Cvecka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
A uuu, koliko si siguran da su ga vratili u Europu jer sam morala prevoditi domovnicu na francuski pa sam stekla dojam da ću biti na tom francuskom dijelu..Čitala sam tvoj komentar o tome kako si zaglavio dvije godine na tom brodu  :D ima li netko naš da ga znaš da je tamo? Također ako imaš vremena za  koji savjet ili možda malo više napisati o tipovima, gostima, i općenito ljudima s kojima ću se susretati neki klanovi ili sl..cijenila bih Zadranine ..veliki pozdrav.. :party:

Online zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Domovnicu???

Trebala si samo izvod iz knjige rodenih, koji je automatski na 3 jezika, i potvrdu o nekaznjavanju.

A siguran sam da su ga prebacili u Europu, jer sam ga vidio na pocetku sezone  :D
plovim

Offline Cvecka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Tako je izvod, to sam ja krivo napravila i krivo napisala..znači provjerena informacija 100%..znaš li što me čeka :) nadam se samo dobre stvari za ta novi svijet :)

Offline blackcars

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Postovanje svima.Dobio sam ponudu od kompanije River Advice brod Thurgau Ultra na poziciju Cabin Steward, preko agencije iz rumunjske Ocean Jobs –International.
Moje pitanje glasi dali ima netko iskustva sa njima? Hvala