Author Topic: 12.04.2015 , Beograd - San Diego, Celebrity Infinity  (Read 1869 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markus

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
12.04.2015 Beograd- San Diego, Celbrity Infinity

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 08/April/2015 »
Sa srecom, mirno more :-)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :wave:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
E brate, na infinity ces da vidis sta su teski alkosi balkana :) Ako upoznas Nikolu iz Nisa, assistant waiter, celav, visok i strkljav, obavezno mu prenesi pozdrave iz Banja Luke, znace on ko je. Infinity ti je tzv trening brod. Svi nju hajeri idu prvo na infinity na kaljenje. I menadzeri koji su tek dobili promociju takodje na infinity na kaljenje, pa znalo je biti dosta stresa i lose organizacije menadzmenta.
Jedan staf kapetan Grk, kralj. Drugi Amer, nafurani prepotentni smrad. Jedan hotel direktor sjajan, drugi tezak ko zemlja. Jedan sef obezbedjenja za*****ant, drugi opet nafurani manki. Jedan kruz direktor sjajan, drugi Argentinac nevidjeni debil. Pola pola kako god okrenes.
Sretan put svakako, samo hrabro, i mirno more :)
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline markus

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Cirkus....12 pre leta,meni stize mejl da mi je assignment promenjen i da idem Konstelejsn za mesec Dana :-D Ja i nisam new hire...Ali hvala u svakom slucaju...

PS. Ko nije bio na Century-u taj ne zna sta su alkosi Balkana :-D

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Te last minute promjene su totalni bullshit. Meni su znali produziti ugovor dva puta po mjesec dana bez da me pitaju. Tj, sve zavrseno, skinu me sa sign off liste tri dana pred kraj ugovora, odgode letove, pa me tek onda pitaju jel to ok za tebe? Mislim...
Pa na Celebrity je najvise balkanaca pa samim tim najvise pijanica i partijanera. Jest da moras cekati mjesec dana na drugi brod, al svi su uvijek hvalili taj Constelation. Navodno najbolji brod iz millennium klase. Ja sam bio na Millennium i na Infinity, i uvijek frka sa GI virusom. Znali smo biti po 3 mjeseca u red kodu.
Imas i srece sto nisi otisao na Infinity, evo preko 100 ljudi je zarazeno GI.  +U+

http://edition.cnn.com/2015/04/13/travel/feat-cruise-ship-sick-celebrity-infinity/


Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.