Author Topic: 27.04.2015. Rome, Italy > Celebrity Reflection  (Read 1426 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline katica1401

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Eto, nakon ushičenja da odlazim tek 04.07. dobila danas mail LOE sa sign on date: 27th April 2015.. Celebrity Reflection.. ne mijenja mi se toliko raspored mjesta na koja odlazim, al nakon razmišljanja da idem tek za tri mjeseca, odjednom mi ostala samo dva tjedna vremena  :facepalm: :facepalm:

Prvo, da li netko ima info o crew cabin? kakve su, koliko je ljudi u njima?
Drugo, naravno, da li netko ide kada i ja?   :D  

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: 27.04.2015 Rome, Italy
« Reply #1 on: 15/April/2015 »
Zao mi je sto ti ne mogu dati odgovore na pitanja, na cekanju sam za prvi ugovor, eto vec ti je pocelo to kruzer ludilo sa vremenom, sretan put mirno more i misli na  :money: :)  Jedno pitanje ako stignes da odgovoris, koliko si cekala na ukrcaj posle prodjenog intervjua vidim da si preko Uspinjace (Employment Powera) aplicirala?

Offline katica1401

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: 27.04.2015 Rome, Italy
« Reply #2 on: 15/April/2015 »
Zao mi je sto ti ne mogu dati odgovore na pitanja, na cekanju sam za prvi ugovor, eto vec ti je pocelo to kruzer ludilo sa vremenom, sretan put mirno more i misli na  :money: :)  Jedno pitanje ako stignes da odgovoris, koliko si cekala na ukrcaj posle prodjenog intervjua vidim da si preko Uspinjace (Employment Powera) aplicirala?

ma stignem ja sve :D interview sam imala 05.03.2015... i 10.03. dobila ponudu pozicije.. od tad sam čekala.. s time da mi putovnica nije bila gotova na vrijeme, pa sam promašila jedan termin D1 tečaja...
sretno i tebi  :uzdravlje:

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 24/April/2015 »
Odličan brod, dosta dobrih ljudi na njemu, uslovi odlični. U zavisnosti od pozicije kabinu ili dijeliš sa jednom osobom ili si sama.