Author Topic: zasto se krece sa novim intervjuima kada ovi sto su prosli nisu dobili ukrcaje?  (Read 11387 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Čak i da je istina, prvo se treba optužiti ljudska glupost +U+ Ne agencija +U+

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Salsero,brate..Da si malo više pročitao o iskustvima drugih ljudi, vidio bi da se čeka dosta. Ovdje je najbitnije biti strpljiv.. Sve se čeka,prvo na preliminarni ,pa na glavni,pa na ukrcaj. Trebao si popričati sam sa sobom i skontati da li imaš volje uopšte da čekaš.. Ima ljudi koji čekaju i preko godinu dana. Tako to jednostavno ide i ko nema strpljena da čeka,ne treba ni da se prijavljuje za posao na brodu.
A ovaj komentar što se religije tiče.. Nisam nevjernik,ali ovo nije tema u kojoj se o tome treba pričati. Ulaziti u dubioze tema evolucija i bog.. Ima dobra epizoda south parka o tome :)
Nemoj se ljutiti,ne napadam te,ali stvarno mislim da ovaj forum nije napravljen da bi se raspravljali nego da bi se informisali i pomogli ljudima koji oće da plove.I ponavljam moraš biti strpljiv. . I nema potrebe kriviti agencije. Nisu oni bili na brod i pravili probleme.. Nego naši ljudi koji su pošli da rade tamo.
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Salsero,brate..Da si malo više pročitao o iskustvima drugih ljudi, vidio bi da se čeka dosta. Ovdje je najbitnije biti strpljiv.. Sve se čeka,prvo na preliminarni ,pa na glavni,pa na ukrcaj. Trebao si popričati sam sa sobom i skontati da li imaš volje uopšte da čekaš.. Ima ljudi koji čekaju i preko godinu dana. Tako to jednostavno ide i ko nema strpljena da čeka,ne treba ni da se prijavljuje za posao na brodu.
A ovaj komentar što se religije tiče.. Nisam nevjernik,ali ovo nije tema u kojoj se o tome treba pričati. Ulaziti u dubioze tema evolucija i bog.. Ima dobra epizoda south parka o tome :)
Nemoj se ljutiti,ne napadam te,ali stvarno mislim da ovaj forum nije napravljen da bi se raspravljali nego da bi se informisali i pomogli ljudima koji oće da plove.I ponavljam moraš biti strpljiv. . I nema potrebe kriviti agencije. Nisu oni bili na brod i pravili probleme.. Nego naši ljudi koji su pošli da rade tamo.

Jesi li ti dobro procitao sta sam napisao i o cemu se tu govorilo?  :rtfm: Kako mozes da me napadas i govoris da nisam procitao forum kada sam ga presao ocima i uzduz i popreko. To sto si dobio posao preko Kouzona ne znaci da cu ja da te zbog toga napadnem i kazem da ih branis, jer si dobio posao preko njih, a mogao bih :)
Medjutim, kao sto se vidi iz prilozenog ovde se radi o nametanju lazi na racun ljudi koji su zaposleni na Royal-u i Celebrity-u, a koji su se toboze potukli tako krvnicki da su SVIMA ZABRANILI, ponavljam svima iz Srbije da apliciraju, no sense   -()- U tome je problem, a ne u cekanju. Inace ja cekam od septembra.

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Salsero,brate..Da si malo više pročitao o iskustvima drugih ljudi, vidio bi da se čeka dosta. Ovdje je najbitnije biti strpljiv.. Sve se čeka,prvo na preliminarni ,pa na glavni,pa na ukrcaj. Trebao si popričati sam sa sobom i skontati da li imaš volje uopšte da čekaš.. Ima ljudi koji čekaju i preko godinu dana. Tako to jednostavno ide i ko nema strpljena da čeka,ne treba ni da se prijavljuje za posao na brodu.
A ovaj komentar što se religije tiče.. Nisam nevjernik,ali ovo nije tema u kojoj se o tome treba pričati. Ulaziti u dubioze tema evolucija i bog.. Ima dobra epizoda south parka o tome :)
Nemoj se ljutiti,ne napadam te,ali stvarno mislim da ovaj forum nije napravljen da bi se raspravljali nego da bi se informisali i pomogli ljudima koji oće da plove.I ponavljam moraš biti strpljiv. . I nema potrebe kriviti agencije. Nisu oni bili na brod i pravili probleme.. Nego naši ljudi koji su pošli da rade tamo.

Gia apsolutno se slazem sa svakom reci koju si napisala. ( da ti Njegos nije neko dalje koleno ?? )
Sta bi ja trebao da kazem, prvo sam cekao godinu dana od kako sam se zagrejao za brod, da bi uopste mogao da apliciram (zbog godina). Pa onda od prvog kontakta sa agencijom cekao 4 meseca za preliminarni. Pa 2 meseca za finalni za Celebrity koji je blokiran pa sam jos 2 meseca cekao za Princess. Kad sam konacno docekao i izasao na intervju za Princess, desilo se nesto i ja sam ponovo odlozen za april mesec kada predstavnici Princess-a ponovo dolaze u BG. ( iz agencije mi nije tacno obrazlozeno zasto sam odlozen, i zasto treba ponovo da izlazim na intervju u aprilu... Na moje pitanje da li to sto sam odlozen znaci da sam pao intervju, iz kouzona su rekli "Nisi pao, pise samo NEXT INTERVIEW IN APRIL, a ima ostalih koji su pali i oni ne mogu da apliciraju za istu kompaniju narednih 6 meseci". Mozda je jedan od mogucih razloga taj sto nisam ima 21 god. na dan intervjua, bilo je malo i treme, nisam najzadovoljniji kako sam se pokazao... ko zna.

Anyway, sada mogu da klonem duhom i da zaboravim na brod, ili da ovo sto mi se desilo shvatim kao jos jednu sansu ! Biram ovo drugo naravno. Ako odustanem to ce me peci ceo zivot, biram da cekam jos mesec dana i da pokusam ponovo u aprilu.  Cestitam ti na prolasku Gia, kao i svim ostalima koji su prosli interview u februaru !   :clapping:

Eto, nadam se da je razumljivo ovo sto sam hteo reci, nisam imao bas puno vremena da lepo poslozim.

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Salsero, ja uopste ne shvatam sta tebi nije jasno? Koliko sam ja procitao, ti si vec prosao intervju za Celebrity, i cekas ukrcaj. Nije mi jasno kakvo pitanje sada pravis i na sta se bunis. Svi koji su prosli intervju ce biti redovno ukrcani, a stopirani su oni koji su tek trebali da imaju intervju. Deluje mi kao da si malo pogubio konce... bez uvrede... sve najbolje i zelim ti brz ukrcaj !

P.S Gia je 'ona'. :)

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Milane hvala proci ces i ti ,sad znas iz prve ruke sta se trazi i nema sanse da ne bude dobro  :yeah:

A Salsero...ah   no;;;

Tvoj prvi post je bilo pitanje kad ce da se krene sa ukrcajem,na to se odnosio moj odgovor da imas strpljenja.Druga stvar,logiko moja,zasto bi bilo koja agencija sje*ala ukrcaj kandidata iz bilo koje zemlje kad od svakog od njih uzimaju proviziju??
Zbog takvih koprcanja od ponasanja kao sto je tvoje se desavaju te odluke.Tako da ne trazi krivca u agencijama svega ti.
Drugo par forumasa tu ti je odgovorilo,a ti se odma raspravljas.. Onda uleces u totalno nebuloznu raspravu sa CEO kojoj nije mjesto u ovoj temi..
E da,i jos sam specijalno naglasila ne napadam te a ti u drugoj recenici se branis odma kako te ja napadam. I ocigledno je da ne citas nista posto si mi promijenio pol u jednom postu  :rofl:
Presmijesan si,ponasas se kao pubertetlija.. I nesto si mi osjetljiv puno,kako ces tako na brod ? Pa da li si svjestan da tamo nema rasprave i istjeivanja pravde ? A sa takvim stavom dragi moj,bices ti doma prije nego sto se raspakujes u kabinu..
Samo lagano brate,bez nervoze
 :bathtime:
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Milane hvala proci ces i ti ,sad znas iz prve ruke sta se trazi i nema sanse da ne bude dobro  :yeah:

A Salsero...ah   no;;;

Tvoj prvi post je bilo pitanje kad ce da se krene sa ukrcajem,na to se odnosio moj odgovor da imas strpljenja.Druga stvar,logiko moja,zasto bi bilo koja agencija sje*ala ukrcaj kandidata iz bilo koje zemlje kad od svakog od njih uzimaju proviziju??
Zbog takvih koprcanja od ponasanja kao sto je tvoje se desavaju te odluke.Tako da ne trazi krivca u agencijama svega ti.
Drugo par forumasa tu ti je odgovorilo,a ti se odma raspravljas.. Onda uleces u totalno nebuloznu raspravu sa CEO kojoj nije mjesto u ovoj temi..
E da,i jos sam specijalno naglasila ne napadam te a ti u drugoj recenici se branis odma kako te ja napadam. I ocigledno je da ne citas nista posto si mi promijenio pol u jednom postu  :rofl:
Presmijesan si,ponasas se kao pubertetlija.. I nesto si mi osjetljiv puno,kako ces tako na brod ? Pa da li si svjestan da tamo nema rasprave i istjeivanja pravde ? A sa takvim stavom dragi moj,bices ti doma prije nego sto se raspakujes u kabinu..


Samo lagano brate,bez nervoze



Ahaha nisam te odmah prepoznao draga  :D

Mene bas cudi kako si ti lutko moja uopste otisla na brod, s obzirom da imas jezik patos da brises. Da nisi za accomodation dep? Metla ti ne treba.
Govoris kako nema isteravanja pravde, a sama pricas mi svoju jedinu pravu Pravdu. Pitam se koliko si ugovora odradila? Pola?

Ne brini se ti za mene imam zivce ko konopce, a ovaj mi forum dodje kao isterivanje zla na videlo.  :wave:

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Salsero, ja uopste ne shvatam sta tebi nije jasno? Koliko sam ja procitao, ti si vec prosao intervju za Celebrity, i cekas ukrcaj. Nije mi jasno kakvo pitanje sada pravis i na sta se bunis. Svi koji su prosli intervju ce biti redovno ukrcani, a stopirani su oni koji su tek trebali da imaju intervju. Deluje mi kao da si malo pogubio konce... bez uvrede... sve najbolje i zelim ti brz ukrcaj !

P.S Gia je 'ona'. :)

Pokusacu da pojednostavim...

Ima ljudi koji su prosli intervjue, ali niko nama ne garantuje da nismo i mi stondirani za dalje ukrcavanje koje moze da potraje i do godinu dana tacno onoliko koliko ce trebati da bi prestala zabrana za ljude i ponavljam LJUDE iz Srbije.

Bolje od ovoga ne umem.

Mala zamerka: Ti pocnes knjigu citati od pozadi, pa ako ti se dopadne i ako stignes krenes od pocetka, pa ti se pomuti negde na sredini i ne znas posle ni sam sta si procitao.
Savet: Citaj redom. Pomutilo se kod Cel, jer nisam prosao za Cel vec Roy. Bez uvrede.

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Pokusacu da pojednostavim...

Ima ljudi koji su prosli intervjue, ali niko nama ne garantuje da nismo i mi stondirani za dalje ukrcavanje koje moze da potraje i do godinu dana tacno onoliko koliko ce trebati da bi prestala zabrana za ljude i ponavljam LJUDE iz Srbije.

Bolje od ovoga ne umem.


Opet si nesto smuljao, i opet te ne razumem najbolje. Mozda je do mene. Kako god, ne znam koju vecu garanciju trazis, i zasto sumnjas u zvacnicno saopstenje iz Kouzona koje kaze da ce svi koji su prosli intervju pre nego sto je regrutovanje u Srbiji stopirano, biti ukrcani. Pokusao sam da ti pomognem i prenesem ono sto sam ja cuo. Ovim zavrsavam komentarisanje tvog slucaja.

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
hahahahah kako je smijesan ovaj salsercic  :rofl: :rofl:
i po treci put dokazujes da nista ti ovdje nisi procitao,ili pak ne znas da koristis forum.. Ne lupaj vise svega ti.. Brukas se
Dotices se accomodation dept?? Izvini nastavnice,profesore,doktore,magistre,kapetane,direktore,i na kraju krajeva istjerivacu zla sa ovog foruma :)
Najmiliji su mi tipovi poput tebe koji znaju da laju samo  ispred svojih monitora..
E mukice mala..
 :neceici:

@ Milan
Pridruzujem se prestanku komentara na ovaj slucaj.. Gubljenje mog dragocjenog vremena,kao i trosenje tastature

Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Da si mi ziva i zdrava  :uzdravlje:

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Lik je stondiran  :rasta: lepo je napisao u predposlednjem postu.... peace
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Super ukapirali ste, to je jezik dakle kojim treba da se sluzim i za ubuduce, za one koji slabo koriste nove pojmove tipa zaustaviti, ovako mu kazes zabodes ili stondiras i svi te razumeju.  :yeah:

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Sto se tice pitanja iz naslova teme: isprva sam pomislio da je neki trol u pitanju.
Cini mi se nemoguce da je netko tko je uspio ovladati racunalom i Internetom u dovoljnoj mjeri da posta na forum - u stanju postaviti ovakvo pitanje.

Pogotovo me zacudjuje da jos onda moze ustrajati u namjeri da pokaze koliko je glup na javnom forumu s daljnjim maloumnim tekstovima i nekulturnim ponasanjem. Neke stvari je bolje zadrzati za sebe, a na forumu treba postavljati samo pitanja koja ne sadrze pretpostavke. Primjer pitanja koje sadrzi pretpostavku: "Zasto se krece sa novim intervjuima u Skotskoj i Filipinima kada sam ja malo glup pa mi to nije jasno?" Moj savjet ti je da napravis novi account na forumu, izmislis nesto u predstavljanju pa krenes iz pocetka.

Sto se tice teorija zavjera oko agencija i provizija te da je CEO foruma clan Masona/Illuminati ili sto vec... Mislim da je stvarno vrijeme da se tome stane na kraj. Jasno mi je da ljudska glupost nema granica, ali ovdje stvar nije kompleksna. Sto je to toliko tesko shvatiti? Pa nemate valjda svi 17 godina i/ili 4 razreda osnovne skole?

Stvar je vrlo jednostavna:
Agencijama primarni (gotovo sav) prihod dolazi od ukrcavanje posade na brod. Oni da mogu ukrcali bi 100 ljudi svaki dan. Ne znam sto tu kome nije jasno i zasto se svako malo iste stvari spominju.

OP zasluzuje ban na par dana, a tema bi trebala pod kljuc.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.