Author Topic: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?  (Read 7727 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #15 on: 02/May/2013 »
Jedna reč: satelit.

Koliko god bandwidth bio dobar ili loš, zbog zakona fizike se ogroman lag ne može izbeći.

Offline angiee

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #16 on: 02/May/2013 »
Hehe blade, ja igram na zajecaru, gdje mi je ping 110 al' i dalje ih koljem :D

I btw, radila sam u Sarajevu posao, smjena od 12 do 23h, bez dana slobode,10 min pauze, i bez stajanja. Jest da je plata bila odlicna ali otom potom; hocu reci, dodjem u stan, tus i cs :)


Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #18 on: 03/May/2013 »
samo COD2...al moze i css na zajceru  :yahoo:
Oprostite...Žurim!!!

Offline lauGh

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #19 on: 05/May/2013 »
Igrala si na Maksnetu nekada cini mi se ili vas ima vise sa istim nikom. I kuguare, mala ispravka, cs ne igraju samo deca, to je sada preslo u eSport, tako da mozes misliti gde je to doguralo kada je preslo u world cyber games tournaments. inace angie, cisto sumnnjam da ce ti cs pasti na pamet tamo. izmedju csa i sna mislim da je nema mnogo razmisljanja  :neceici:  Laptop i botovi Zbots i to ti je sto ti je
All ideologies are i***tic, whether religious or political, for it is conceptual thinking, the conceptual word, which has so unfortunately divided man.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #20 on: 05/May/2013 »
Kad sam se prvi put ukrcao, najteze mi je palo "skidanje" s Eve Online. Jos uvijek mi je tesko kad se sjetim mojih 40M SPa, dva alta i kb statusa.

Ovih "fast-twitching" multiplayer igara (CoD2, CS, WoT, ...) sam se lako odviknuo. To nije problem, to su lake droge.
Teske droge su uglavnom u sferi MMORPGa.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #21 on: 05/May/2013 »
Mogu zamislit. Meni taj eve brutalno izgleda. Ideja. Koncept. Sve je strasno. Neki dan sam cito o prevarama sta su radili. Kad su likovi digli isk vrijednosti 50000 us, :), a sema stara ko biblija.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #22 on: 07/May/2013 »
instaliraj botove (neke iole dobre) i vezbaj da ne ispadnes iz forme. O online igranju ni ne razmisljaj. Budimo realni, cak i da ti i bude OK internet i da mozes da igras, da li ces stvarno da trosis 500 dinara za sat vremena igranja kantera? Ako si toliki zavisnik, predji na heroin... jeftinije je verovatno...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline angiee

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #23 on: 07/May/2013 »
instaliraj botove (neke iole dobre) i vezbaj da ne ispadnes iz forme. O online igranju ni ne razmisljaj. Budimo realni, cak i da ti i bude OK internet i da mozes da igras, da li ces stvarno da trosis 500 dinara za sat vremena igranja kantera? Ako si toliki zavisnik, predji na heroin... jeftinije je verovatno...

Hahaha sto me nasmija :) Da, zavisnik sam, itekakav... Razmislit cu o drugim opcijama sa adrenalinom, sumnjam da ce biti heroin :D

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #24 on: 08/May/2013 »
Hahaha sto me nasmija :) Da, zavisnik sam, itekakav... Razmislit cu o drugim opcijama sa adrenalinom, sumnjam da ce biti heroin :D

Ronjenje, padobranstvo, ima zanimljivih mogućnosti, pogotovo kad si na brodu...

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #25 on: 11/May/2013 »
budimo realni... sex je najefikasniji...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #26 on: 12/May/2013 »
budimo realni... sex je najefikasniji...

Budimo realno, sto jes jes :D

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #27 on: 18/July/2013 »
Kad sam se prvi put ukrcao, najteze mi je palo "skidanje" s Eve Online. Jos uvijek mi je tesko kad se sjetim mojih 40M SPa, dva alta i kb statusa.

Ovih "fast-twitching" multiplayer igara (CoD2, CS, WoT, ...) sam se lako odviknuo. To nije problem, to su lake droge.
Teske droge su uglavnom u sferi MMORPGa.
potpisujem sve ...tri godine sam igrao eve i otisao na brod...krizirao sam bar 2-3 mjeseca, i sad kad pogledam neki filmic iz tog doba odmah se nalozim i opet bih da igram. Sto se tice CS-a znam da se igra prilicno cesto na brodu kao i neke druge igrice tslicne WoW-u (kog nisam ljubitelj...valjda to rivalstvo sa EVE-om) skoro svako vece ali u lanu nikad online jer sto rekli stari ljudi ...ne moze to bez kabla :)
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #28 on: 18/July/2013 »
potpisujem sve ...tri godine sam igrao eve i otisao na brod...krizirao sam bar 2-3 mjeseca, i sad kad pogledam neki filmic iz tog doba odmah se nalozim i opet bih da igram. Sto se tice CS-a znam da se igra prilicno cesto na brodu kao i neke druge igrice tslicne WoW-u (kog nisam ljubitelj...valjda to rivalstvo sa EVE-om) skoro svako vece ali u lanu nikad online jer sto rekli stari ljudi ...ne moze to bez kabla :)

Ja sam bio na sjeveru u Tributu (Morsus Mihi/NC) u 4S corpu s Vukom i bracom srbima. Isti mi je nick bio kao ovdje na forumu pa me mozes pogledati na kb.
Taman kad sam otisao failcascade je bio NCa i pukli smo sjever. Ali najvece fajtove sam odradio s brdom titana, carriera i to. Opako je bilo ali lag do jaja s nas 1500+ u localu.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #29 on: 18/July/2013 »
moguce je da smo se sreli... ja sam bio u NBM corpu (new balkan mafia) posle smo isli gdje god je bilo akcije ...mislim corp..zavrsili smo svi u pandemic legion ...tamo je bilo dostaaa akcije :) ja sam napustio 2009..otisao na brod
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.