Posao na Brodu > Posao na Platformi ~ Oil Rig Jobs

Kuhar preko Cosulicha

<< < (3/3)

mladne:

--- Quote from: Šef Foruma on 27/January/2011 ---
Vidim laptop. Jesi imao internet na tom brodu bez propele (to većina ljudi zove platformom)

.... ti si u biti druže radio na platformi.  +U+

--- End quote ---
ma nije platforma, evo ti link, vidis da pise radno - akomodacijska barža.

http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBgQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.marinesubsea.com%2Fdefault.aspx%3Fmenu%3D75&rct=j&q=african%20fjord&ei=tbRATbmfNMqaOrK-xbEI&usg=AFQjCNGnJaQ0RixmfQH1760KHeyY__ew6g&sig2=GCe_hgQCrw2mPjeYRH2lhw&cad=rja

nisam imao interneta, 9 minuta u utorak i 9 minuta u nedjelju imas pravo na telefonski razgovor, i to samo jedan broj okrenuti, ali bio sam dobar sa super intendantom pa mi nekada dozvolio, a ovaj drugi njega sam moram zaje.... na nacin da vec prekinuo vezu,a kao i dalje pricam a u biti tipkam drugi broj, ali to sam morao jako dobro pazit, naprimjer nazovem doma 5 minuta, prekinem i onda nazovem nekog drugog opet ne 5-6 minuta, i to je to uglavnom ne skuzi.
sto se tice vjesti imali smo svaki dan od firme jadran pismo, sto smo platili i svaki dan smo dobijali 4-5 stranica vijesti iz hrvatske, osim nedjeljom.
Mogao sam se posluziti brodskim mailom, to sam koristio svega par puta, jer sam sve rjesavao ovim telefonom, a doma su mi kontrolirali mail i odgovarali po potrebi sto bi im ja rekao srijedom ili nedjeljom.
Naravno ima i satelitski telefon gore na mostu, koji se naplacuje 1 dolar po minuti, nisam imao potrebe koristiti.

CEO:
Accommodation  300-400 persons

Pa ima tu posla za kuhare ohoho  :pop:

mladne:

--- Quote from: Šef Foruma on 27/January/2011 ---Accommodation  300-400 persons

Pa ima tu posla za kuhare ohoho  :pop:

--- End quote ---
ma bilo nas je oko 240 sve skupa sa nas 30 iz catering departmenta.
nego sto bi rekli rumuni šefule :D da te pitam , dobio sam danas onaj upit sto sam jucer spominjao za princes za intervju( trening) koji ce se odrzati 5. veljače, i trajati ce puna 3 dana u ljubljani, pa sam mislio da i ja otvorim jedan otvorim topik o tome i da prilozim informacije koje sam dobio danas mailom, pa mozda ipak nekome od nasih dragih clanova pomogne.
pozz

Kennydj:
Poštovanje, ja sam ovdje novi član!
Evo da se ja ubacim malo u temu! Ja sam također završio za kuhara i bio sam se javio kod Cosulicha!
Nisam bio bas dugo cekao te me bio zvao da ima posao u Congu-Point Noire za kuhara!
Odradio sam 3 mjeseca i u ta tri mjeseca sam bio na tri različita mjesta! 2 puta sam bio na vodi a 3 put sam bio na kopnu!
No kad sam se vratio doma trebao sam ostati mjesec dana i opet nazad da bi ispalo da sam bio samo zamjena!
Postoji li ikakva mogućnost da ima negdje da mogu konstanto odlazit. Radio sam za Pellegrini Catering!
Hvala Unaprijed!!

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version