Author Topic: Guest Security Supervisor na Royal Caribbean  (Read 1601 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Pozdrav svima,

Dobio sam poziciju na Royalu - Guest Security Supervisor (6/2) - Voyager of the Seas. U početku mi je bila ponuđena pozicija security officer iili deputy security officera, ali nakon tjedan dana čekanja na intervju sa Fleet i Port Security Mngr. rekli su mi da trenuto ništa od tih pozicija sad samo razmatraju poziciju Guest Security Supervisora. Očito je F&P Security Mangr vidio moju putovnicu jer po iskustvu i skolovanju sam daleko od pozicije Guest Security Super. Tijekom Intervjua sa F&P Security Mangr. rečeno mi je da ako se osjećam prekvalificirano za poziciju GSS da kažem CSECO ili S.Capt.

Moje pitaje bi bilo kolike su sanse za promaknuce u Deputy Security Officer (to je sljedeca stepenica poslije GSS) nakon prvog ugovora. Malo sam pronjsukao vecinom GSS pozicije drze ljudi iz Indije i Filipina.

Hvala













Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Guest Security Supervisor na Royal Caribbean
« Reply #1 on: 20/January/2016 »
Ne znam kako ide hijerarhija na Royal-u, ovaj tvoj naziv je bas cudan, sugerira da ima I crew security supervisor. Koja je para u pitanju?
Izgleda ovo tvoje je najniza pozicija, na Princess-u se to zove Security Patrolman.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Guest Security Supervisor na Royal Caribbean
« Reply #2 on: 21/January/2016 »
Nemam veze s ovim departmentom, koliko god bih nekad želio  oT ali pronašao sam slijedeće iz čega se jasno vidi hijerarhija: http://www.royalcaribbean.com/customersupport/faq/details.do?pagename=frequently_asked_questions&pnav=5&pnav=2&faqType=faq&faqSubjectId=335&faqSubjectName=Security&faqId=3596
Once a sailor, always a sailor.

Offline cydonie

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Guest Security Supervisor na Royal Caribbean
« Reply #3 on: 21/January/2016 »
Ne znam kako ide hijerarhija na Royal-u, ovaj tvoj naziv je bas cudan, sugerira da ima I crew security supervisor. Koja je para u pitanju?
Izgleda ovo tvoje je najniza pozicija, na Princess-u se to zove Security Patrolman.



Para je 2200 dolara/mjesec. Prihvatio sam jer sad nemam ništa bolje i jer je dolar visok. A odradit ću jedan ugovor pa ću vidjeti. Imam osjećaj da ću biti jedini bjelac na toj poziciji što me i ne brine ali zasigurno ću im reći svoje mišljenje nekon par mjeseci. Ako netko imam kakav savjet/iskustva što se tiče radnog vremena, slobodnog vremena, života securitya dobro bi došlo ... Hvala

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: Guest Security Supervisor na Royal Caribbean
« Reply #4 on: 25/February/2016 »
neka me netko sa royala ispravi ako grijesim, nisam bas upoznat sa security departmentom ali Guest Security Supervisor je iznad Security Officera. SO stoji na gangway I "cvika" seapass kartice (ima jos I ostale duznosti ali ovo je ono najupecatljivije) I ima zastitarsku uniformu. GSS je zaduzen za goste, moze ih testirati za alkohol (isto kao I posadu) nosi odijelo. A 2200$ placa ti govori da nije najniza pozicija. SO imaju puno manje.

"It always seems impossible until it's done"