Author Topic: BLA, BLA, BLA,...  (Read 413189 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1020 on: 19/March/2009 »
Jer ima Collage i za Assistant Cabin Steward?  ""]]

ima,znam za Carnival,ali uspijevaju ga dobiti odmah u startu samo ljudi koji su vec radili u hotelima na tim pozicijama,tj.ako znas posao.Uglavnom,svi pocinju od iste pozicije koju na razlicitim kompanijama drugacije zovu a to je hotel steward,pool butler,ili pool boy...
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline firesangel

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1021 on: 19/March/2009 »
Jer ima Collage i za Assistant Cabin Steward?  ""]]
Ima collage za ACS u trajanju od 4 tjedna, tako je bilo prošle godine ne znam da li još uvijek šalju, mislim da se to nije promijenilo. Najčešće šalju na Inspiration na collage i onda dobiješ neki drugi brod kad odradiš collage.
Ja nisam imala iskustva pa su mi odmah dali ACS

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1022 on: 19/March/2009 »
Ima collage za ACS u trajanju od 4 tjedna, tako je bilo prošle godine ne znam da li još uvijek šalju, mislim da se to nije promijenilo. Najčešće šalju na Inspiration na collage i onda dobiješ neki drugi brod kad odradiš collage.
Ja nisam imala iskustva pa su mi odmah dali ACS

Od cega zavisi da lu cu dobiti ACS ili poolboy i sl. ? :D
I kako izgleda taj gollage,jel tamo ucis kako se cisti itd ili je dosta teze,dakle da li se uci ili polaze za isti  :pop1:

Offline firesangel

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1023 on: 19/March/2009 »
Od cega zavisi da lu cu dobiti ACS ili poolboy i sl. ? :D
I kako izgleda taj gollage,jel tamo ucis kako se cisti itd ili je dosta teze,dakle da li se uci ili polaze za isti  :pop1:

Ovisi za koju ćeš kompaniju ići na intervju, za Carnival preko Suzi se ide na tu poziciju.
Ovako što se koleđa tiče ja sam bila iznimka koja je imala neki izmišljeni koleđ jer u to vrijeme na brodu nije bilo predavača pa nisu htjeli da nam mjesec dana propadne. Nama je ta improvizirana obuka izgledala ovako, prvo smo tjedan dana bili u crew area, ribali wc-e i t se učili koje kemikalije treba za šta koristiti i sve što ti treba da bi mogao obavljati posao. Onda smo tjedan dana bili u public area i dobivali sve moguće vrste posla, a ustvari su nas raspoređivali gdje im je manjkalo ljudi i u pravilu smo radili u paru da nam bude lakše. Treći tjedan smo bili u sekcijama tj. sobama gostiju kao pomoć cabin stew. i njegov asistentu da možeš iz prve ruke vidjeti šta trebaš raditi i da se ispraksiraš i zadnji tjedan su nas stavili ujutro public area, a popodne u kabinama, da vide da li možemo pratiti taj tempo od 10 sati rada. Nakon što je to završilo morali smo snapraviti special clean u par wc-a i onda su nas iskontrolirali i dali svoje mišljenje da li smo spremni ili ne. A ta prva tri dana popodne smo većinom 2 sata proveli proučavajući na stotine stranica koje nam je supervizorica isprintala da se upoznamo sa svim pravilima i načinima rada. Ali to je pisano valjda za malo debilne ljude, jer je sve objašnjeno od najglupljih banalnih stvari do sitnica koje moraš znati, kako treba posložiti ručnike, set up za ukrcaj gostiju, vrste kemikalija... bla, bla ako te još šta konkretno zanima pitaj

Offline Carnival

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1024 on: 19/March/2009 »
Jer ima Collage i za Assistant Cabin Steward?  ""]]

Koliko ja znam na Carnivalu nema collegea za House Keeping,barem za neke pocetne pozicije... kao sto pitas za asistenta cabin stewarda.

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1025 on: 19/March/2009 »
Sto se mene tice,pre bih radio na ciscenju soba ili sl pa makar ko konj nego recimo u shop-u gde sve sam radis kao sto je slaganje namirnica,prodaja itd...
Ne kazem da bezim od ljudi ali bio sam konobar i sanker tako da ne bi vise to

Offline firesangel

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1026 on: 19/March/2009 »
Koliko ja znam na Carnivalu nema collegea za House Keeping,barem za neke pocetne pozicije... kao sto pitas za asistenta cabin stewarda.

A šta sam ja debil pa ne znam, ja sam ga prošla, sad ne znam da li su ga od prošle godine ukinuli, ali bio je još u 6 mj. 2008

Offline Carnival

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1027 on: 19/March/2009 »
A šta sam ja debil pa ne znam, ja sam ga prošla, sad ne znam da li su ga od prošle godine ukinuli, ali bio je još u 6 mj. 2008

khmmm... :pop1: :nono: oT oT oT

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1028 on: 19/March/2009 »
Totalno su razlicita iskustva koliko vidim,ali ne pada mi napamet da pitam u agenciji sta se radi i koliko,oni kad mi sloze zvaku lelee oT oT
Razmislicu pa cemo videti Bez Engleskog,konobarisanja,shopa tesko da imam jos mnogo da biram  :moli: :pop1:

Offline firesangel

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1029 on: 19/March/2009 »
khmmm... :pop1: :nono: oT oT oT

A ti radiš u housekeepingu pa znaš to illi? Ja govorim svoje iskustvo...

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1030 on: 19/March/2009 »
Sto se mene tice,pre bih radio na ciscenju soba ili sl pa makar ko konj nego recimo u shop-u gde sve sam radis kao sto je slaganje namirnica,prodaja itd...
Ne kazem da bezim od ljudi ali bio sam konobar i sanker tako da ne bi vise to
      oT a ja mislin da ste vi malo falili temu ,za takve razgovor :D hvalae imate-Cruise ship Job - Housekeeping / Accommodation-hvalaa.......... :run:

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1031 on: 19/March/2009 »
      oT a ja mislin da ste vi malo falili temu ,za takve razgovor :D hvalae imate-Cruise ship Job - Housekeeping / Accommodation-hvalaa.......... :run:


Pametno zboris  :run: :run:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1032 on: 19/March/2009 »
      oT a ja mislin da ste vi malo falili temu ,za takve razgovor :D hvalae imate-Cruise ship Job - Housekeeping / Accommodation-hvalaa.......... :run:

Potpisujem. Nemoj da povadim crvene kartone svima  :rtfm:  :ban:
Zar ne znate da mi je jedini moderator otisao na brod i bari brazilku pa ne stigne moderirat  :rofl:  :tuctuc:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1033 on: 19/March/2009 »
Jadan on  :nono: :nono:

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: BLA, BLA, BLA,...
« Reply #1034 on: 19/March/2009 »
Potpisujem. Nemoj da povadim crvene kartone svima  :rtfm:  :ban:
Zar ne znate da mi je jedini moderator otisao na brod i bari brazilku pa ne stigne moderirat  :rofl:  :tuctuc:
e to bas,fali shark(mu je ime) :deda:kakv je to moderator bia,...sve je bilo na svom mistu,shefe,a zamjena nista? :plovim:
i cini mi seda nesto nije u redu sa saton na forumu?! evo sad ovo je vec bla-bla,sorry shefe,ne juti se... :-*