Author Topic: Celebrity Cruises  (Read 55038 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ironman

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #45 on: 21/May/2010 »
Znači, biće mi zanimljivo tamo na Summit-u... :party:

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #46 on: 31/May/2010 »
Znači, biće mi zanimljivo tamo na Summit-u... :party:

A Solistice? Ima li tko da je na njemu radio ili da možda ide?  :hekla:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #47 on: 02/June/2010 »
A Solistice? Ima li tko da je na njemu radio ili da možda ide?  :hekla:

Ja sam trenutno na Solstice-u
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #48 on: 02/June/2010 »
Ja sam trenutno na Solstice-u

Hej, pa kako je tamo? Meni je rečeno da je brod pun bogataša, da su prepaid i da ću dobro zarađivati, da je brod odličan, nov i bla bla.
Ne zanosim se agencijskim pričama, više me zanima iskustvo iz prve ruke, pa ako si voljan i nije ti tlaka voljela bi da napišeš nešto više o samom brodu i uvjetima rada na njemu, iz tvog iskustva. Ja sam aplicirala za ass. waitera i trebam se ukrcati 13.06. 2010. u Miamiu. Znaš li koliko oni otprilike zarađuju, kakve su smjene i općenito uvjeti rada...vidjela sam da si negdje napisao da je Celebrity prilično strog što se tiče svojih zaposlenika.
Ajde konačno netko sa istog broda :)

peanutz

  • Guest
Re: Celebrity Cruises
« Reply #49 on: 03/June/2010 »
ne zelim da te demoralisem, ali nije sigurno da ces se na Solstice i ukrcati... vecini, ako ne i svima, u LOE-u pise jedan brod a ukrcaju ih na drugi...

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #50 on: 08/July/2010 »
pozdrav svima, ev mene kuci odmaram na godisnjem tek zavrsio ugovor od 6 mjeseci na Infinity brodu za firmu Celebrity i  mogu reci da je ono dobro bilo uspio sam zaradit odlicnu paru i veoma sam zadovoljan a radio sam kao assistent waiter s time sto su mi obecali da ce me staviti na future promotion programe - zakon! :D

Jedino mi smeta sto na tom brodu nema bas raje iz Bosne ono nikako. Al et sta je tu je  valjda je to u obicaju ljudi iz BiH idu na gradjevine sirom dunjaluka a rad na brodu nije u tradiciji ko kramp i lopata,.


Offline vladimirce

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #51 on: 26/October/2010 »
ja sad krecem 7 novembra,na infinity ako ima neko da ide ili je bio na brodu neka se javi!

Offline marko86

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #52 on: 13/November/2010 »
cao svima!ja procitah sve ali niko konkretno da napise koliko je zaradio na poziciji ass waiter,i ako neko moze malo da opise kada,kako i na koliko se moze izaci sa broda kada pristane. :uzdravlje:

Offline Jure

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #53 on: 13/November/2010 »
cao svima!ja procitah sve ali niko konkretno da napise koliko je zaradio na poziciji ass waiter,i ako neko moze malo da opise kada,kako i na koliko se moze izaci sa broda kada pristane. :uzdravlje:
Da, stvarno, nitko ništa nije objasnio, a pitanja kao tvoje pregršt!

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #54 on: 13/November/2010 »
Imaš tu sve detaljno objašnjeno: http://goo.gl/x4CNA
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Celebrity Cruises
« Reply #55 on: 13/November/2010 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #56 on: 13/November/2010 »
Ajme meni što si me usrećio sa svojim odgovorom!! Jel ima tko da se lijepo proveo na tim Celebrity-ma????
Početkom 4 odoh za Assist Waiter, pa di me nadje!! :( :(

Eto ima, vjerovali ili ne !!! Ja !!!

Upoznao sam buducu suprugu na Galaxyu ( vise nije u Cel. floti ) i to mi je dovoljno !!!!!!!!

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #57 on: 30/November/2010 »
cao svima!ja procitah sve ali niko konkretno da napise koliko je zaradio na poziciji ass waiter,i ako neko moze malo da opise kada,kako i na koliko se moze izaci sa broda kada pristane. :uzdravlje:

Jarane ja sam radio na procenat , i nisam prolazio ispod 2.200 dolara .Ono za vrijeme sezone na Aljasci izlazio sam mjesecno i do 2.700 dolara , sto se tice kruzeva od 14 dana ono kroz panamski kanal tu sam imo od 2.200 - 2.500 dolara
U stvari na ovim kruzevima od 7 dana bolje se zaradjuje jer  ima jako malo declajna. Zato ja idem na Eclipse oni rade samo 7 dana kruzeve , to je zakon!Uostalom na Infinity imas i Select dinning opciju gdje radis na sigurnu paru od 2000 dolara mjesecno , sto je jako dobro za pocetnike .Takodjer imas i opciju da se prebacis kad si na brodu u Speciality restoran gdje je manje radno vrijeme max. 9h na dan ali tu je isto rad na platu od 1800 dolara mjesecno za Asst waiter. Ja kad postanem konobar i ako se ikad vratim na Infinity samo cu radit u Select diningu tu konobari za vrijeme Aljaske su dizali i 3600 dolara mjesecno a ovako inace 3200 dolara

Offline petronije

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #58 on: 19/December/2010 »
Koliko je vremena proslo od intervjua do ukrcaja na brod? Dobio sam posao na celebrity pa me zanima koji je odprilike period cekanja do ukrcaja.
Hvala.

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Celebrity Cruises
« Reply #59 on: 20/December/2010 »
Hej, pa kako je tamo? Meni je rečeno da je brod pun bogataša, da su prepaid i da ću dobro zarađivati, da je brod odličan, nov i bla bla.



Al ova izjave gore... nbas me nekako nasmijalo od srca!!!  :))))
btw.

SOLSTICE & EQUINOX are the best ships to work !!!!