Author Topic: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.  (Read 4673 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Pozdrav! Evo da i ja konačno podijelim nešto konkretno sa dragim forumašima. Već mi je i vrijeme, budući da sam na ovom forumu skorom godinu dana.  :yahoo:
Dobila sam poziciju steakhouse servera.  :) Ali krenimo redom....
Intervju je trebao biti za konobare za rad s hranom ili s pićem, kao uzimat će assistant waitere i puno manje za bar i steakhouse. Ja se prijavila za bar, ali sam mislila reći Ericu da sam zainteresirana i za SH, ide ide - nejde nejde. Ma i assistant waitera bi prihvatila jer sam znala da će za bar i SH uzimat jaako malo ljudi. I dođe Eric oko 11 sati (mi smo u 8 trebali biti tamo da nam Suzana provjeri još sve papire, neki su još i marlins riješavali) i kaže on Suzani da neće uzimati za bar, samo assistant waitere i možda za SH. OK. Ja maknula papire koje sam imala za bar, ostavila job description za SH, na Appl. form prekrižila bar, napisala steakhouse server. Ne znam da li je još netko to napravio, nitko nije spominjao da se prijavljuje za to, Suzana je lijepo napisala u mailu da se može.
Kaj se samog intervjua tiče... Malo treme je bilo, već sam bila i umorna, i možda mi je malo raspoloženje palo zbog čekanja, i vani kiša padala bez prestanka. Ali čim je došao red na mene, opet bila ona stara  :) Uđem u ured i prvo što mi je Eric rekao: you look happy. Samo me još bolje nasmijao. Razgovor je bio skroz opušten, pitao me gdje radim, uhvatio se jednog detalja iz appl. forma, tu sam se snašla. Nešto me još pitao valjda zašto želim na brod, ne sjećam se točno, i tu sam ja blebetala jedno vrijeme, on pisao po papirima, have a nice day - thank you for your time.
Ubrzo nakon toga Suzana je otišla kod njega po papire i pregledavamo ih, došla do mojih i piše SH server. Rekla je da sam jedina do tad koja je to dobila, poslije mene je bilo još nekih 10 ljudi. Ako je još netko dobio tu poziciju, bilo Opatija ili Zagreb, nek se javi.
Nisu svi prošli, mislim da par dečkiju nije prošlo, za jednog sam sigurna da nije radi engleskog, jedan je bio neobrijan.
Uglavnom, ništ me nije pitao u vezi SH-a, i tog posla. Ne treba pisati da mu je najvažniji engleski i osmijeh, onaj prvi dojam, znate i sami. Ne bi rekla da sam imala sreće pa dobila tu poziciju, samo sam bila dobro informirana i pripremljena. Da nema foruma, ne bi bila. Hvala vam na savjetima i podršci :)
Sad nek ide dalje sve svojim tokom, i to je to.
 :-* svima

Offline epstrong

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #1 on: 09/March/2013 »
Čestitam buduča kolegice  :clapping:, nadam se da se vidimo na nekom od brodova  i želim ti brz ukrcaj da ne čekaš dugo  :waiting:

Sretno
Seize the day, because life is too short to be wasted

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #2 on: 09/March/2013 »
Draga Mirem, čestitam ti i želim što brži ukrcaj!  :-*
If you want something - go and get it.

Offline peco990

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #3 on: 10/March/2013 »
Čestitam ti na prolasku  :uzdravlje:
Svi roditelji gledaju na sat kad ce im doci djeca doma, jedino moji gledaju na kalendar ;)

Offline ministarka89

  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #4 on: 10/March/2013 »
Mirdzi cestitke jos jednom  :yahoo:
Svaka cast kako si se snasla nabrzaka,pa kao sto moj drug kaze, castim te picem u Mexicu  :D

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #5 on: 10/March/2013 »
Mirem zar niste ti i Adrijana bile zaklete recepcionarke?

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #6 on: 10/March/2013 »
Mirem zar niste ti i Adrijana bile zaklete recepcionarke?

Neee!!  :giggle:
If you want something - go and get it.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #7 on: 10/March/2013 »
Hvala ljudi!
@ministarka, ma i ja tebe častim :)
@filip, možda jednog dana. nije išlo, al nema beda. čak mislim da mi je ovaj posao za prvi ugovor bolja opcija.

Offline dwade

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #8 on: 21/July/2013 »
Ahaha kak frajer moze doc neibrijan na interview, svasta..al hvala na infu..
This is hip-hop, we gonna last forever..

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Intervju za Carnival, A Priori, 07.03.2013.
« Reply #9 on: 22/July/2013 »
cisto informacija za kolegicu Mirem, ocekujemo neke izvjestaje a od vas dvije ni traga ni glasa (mi koji smo postali i ostali inventar na forumu) xD