Author Topic: Finalni intervju - Celebrity - Assistant Waiter  (Read 2455 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
E ovako, da napisem i svoje iskustvo.
15.10.2013. sam imao test preko skajpa, u pitanju je agencija Kouzon, gde su proverili da li sam se i koliko spremio za glavni intervju.
Posle razgovora dobio sam potvrdu da ce mi dozvoliti da obavim glavni koji je bio sutradan, 16.10.2013.
Intervju je bio preko skajpa i poceo je u 10 do 12 i trajao je oko 20 minuta, ispitivala me je veoma prijatna devojka, agentica Pullmantura.
Na pocetku me je pitala kako sam, odakle pricamo i da joj kazem nesto o mom mestu, sledece pitanje je bilo da kazem nesto o restoranu u kome trenutno radim, koliki je kapacitet, sa koliko ljudi radim, gde se nalazi.
Zatim me je pitala da li uglavnom imamo domaca jela ili sluzimo i internacionalna , a posle mog odgovora da imamo i internacionalna pitala me je : "kada bih dosla kod tebe u restoran koju bi mi salatu preporucio, ali da ne bude preobilna", rekao sam joj salatu, onda me je pitala sastojke i zatim je usledilo pitanje za koju se salatu koristi Romaine lettuce, posle odgovora sta jos ide u tu salatu i kakav je preliv, pitala me je da li sluzimo supe, nabrojao sam supe i onda me je pitala sastojke jedne, nakon toga mi je usledilo pitanje o servisu vina i to je to, pitala je da li ja imam neko pitanje, odgovorila na moje pitanje i tako se sve zavrsilo, danas sam dobio potvrdu da sam prosao  :yeah:  
Posle mene je intervju imala moja devojka, uglavnom su pitanja na pocetku bila ista, dalje je pitala ribe kao glavno jelo i stejkove, nije znala sosove za iste i takodje je dobila zamerku da je previse ozbiljna, ali je takodje i ona prosla, ali je dobila nizu poziciju - snack attendant. Najbitnije je da smo oboje prosli i sada sledi dalja borba za to da odemo zajedno  :uzdravlje: inace ovaj forum mi je dosta pomogao i mnogo sam naucio odavde  :embarrased:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Finalni intervju - Celebrity - Assistant Waiter
« Reply #1 on: 18/October/2013 »
Congrats!  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: Finalni intervju - Celebrity - Assistant Waiter
« Reply #2 on: 18/October/2013 »
Čestitam i samo naprijed!
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Finalni intervju - Celebrity - Assistant Waiter
« Reply #3 on: 18/October/2013 »
Ko te je intervjuisao?
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Finalni intervju - Celebrity - Assistant Waiter
« Reply #4 on: 19/October/2013 »
Ko te je intervjuisao?

Juliana Rabbi.