Author Topic: Ferrari World Abu Dhabi intervju  (Read 3212 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pusaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Ferrari World Abu Dhabi intervju
« on: 25/May/2012 »
Pozdrav svima.
  Tema nema veze sa kruzerima,ali ide preko agencije Employment Power,tako da se nadam da neće biti uklonjena.
  Pozvan sam na intervju u Zagreb u vezi posla u Abu Dhabiju,kao osoblje Ferrari Worlda. Nije mi specificarano radno mjesto,ali htio bih se raspitati ukoliko je netko imao slicnih iskustava. Ponuđen mi je taj intervju,ali čini mi se premalo novaca za grad kao što je Abu Dhabi,riječ je o 422$,ali ima podosta beneficija.  Htio bih ćuti par mišljenja ako nije problem prije nego odem na intervju.

Hvala svima unaprijed   :uzdravlje: :uzdravlje:

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Ferrari World Abu Dhabi intervju
« Reply #1 on: 25/May/2012 »
Hmm, ponudili su ti veću plaću nego meni(400$) u Sheraton tower-ima u Dubaiu :D
navodno da je loše, uz to kaj ti je plaća mala, imaš još par cimera u sobi.
ugl. navodno da su uvijeti katastrofa, da se tips dijeli po stažu, znači ti ćeš kao novi radnik dobivati siću ili ništa...
ugovor ti je vrlo vjerovatno na dvije godine, s tim da se ne možeš vratiti doma u tih dvije godine

Offline pusaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Ferrari World Abu Dhabi intervju
« Reply #2 on: 25/May/2012 »
nisu mi problem cimeri,nego mi nejde u glavu kako se tamo moze prezivit s našim minimalcem,iskreno ne odbijam poslove,no ovo mi je još i trošak do ZG,ali to bi pretrpio. samo što,da  stvarno je malo novaca,za uvjete kakvi su neznam evo sada se prvi put raspitujem... neznam u nedoumici sam još,a otišo bih samo da pobjegnem odavdje =)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Ferrari World Abu Dhabi intervju
« Reply #3 on: 25/May/2012 »
imaš tu na forumu na nekoj temi, neznam točno kojoj, rasprava je baš oko tih takvih poslova... kolko se sjećam neki mladi srbi su se usosili, otišli su tam radit, navodo da se nisu mogli vratiti, ugl. bila je neka zavrzlama...

Offline pusaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Ferrari World Abu Dhabi intervju
« Reply #4 on: 25/May/2012 »
eto baš ću naći pa vidit... neznam kako ti ali mislim da necu otici,iako nikad se nezna hehe =)

Offline ghandra

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Ferrari World Abu Dhabi intervju
« Reply #5 on: 22/August/2013 »
Ljudi ni slucajno neidite u Abu Dhabi u Ferrari ili Yas Waterworld. Radio sam u oba parka. To je Horror film. Menadzment je sastavljen od umobolnih amatera punih kompleksa a uvjeti zivota ravni 0.