Author Topic: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?  (Read 7724 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline angiee

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Pozdrav svima  oT

Zanima me ima li gejmera na brodu i koliko im lagaju igrice (ako uopce imaju vremena za njih)...
Ja sam zarazena kanterom :D

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Counter strike
« Reply #1 on: 01/May/2013 »
Haha, nevjerojatno da se jedna takva tema otvorila na ovom forumu... jel ti ozbiljno mislis da mozes gejmat na brodu? :P
internet ti je kod nas toliko spor da si sretna kad ti face slicice otvori u 10 minuta :p naravno ovisi u koje doba dana ides na internet, ali nebitno, jednostavno je preskup sport taj internet na brodu...
kad smo vec kod CS-a, do sad sam ga samo jednom igrao na brodu i to je bilo prosli mejsec kad smo se par decki i ja nasli u training roomu, spojili se u lan i pucali malo :p
da te pitam, na koju poziciju planiras da mislis da ces imat dosta vremena za igranje? :P

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #2 on: 01/May/2013 »
Izvini, ali neko ke se i danas, 2013te loži na CS, apsolutno po meni nije mentalni sklop osobe da bi išao na brod. Pogotovo kad je  u stanju da pita ovako nešto, a svi znamo vala šta je brod, iako 2/3 nikada nije kročilo na cruiser....

Offline angiee

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #3 on: 01/May/2013 »
Hehehe

CS je igrica koja nikad nece izaci "iz mode" :) Nekad imam utisak da je vise servera nego ljudi na svijetu :P A moj je problem sto sam relativno kasno pocela s igricama (u 22-oj) pa se zarazila.

U subotu imam finalni intervju na Crystal cruises, pozicija trainee stewardess. Postavila sam topic u rubrici cruise lines- crystal, pa bih molila da mi pomognete oko pripreme :)

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #4 on: 01/May/2013 »
CS je igrica koja nikad nece izaci "iz mode"
Slazem se sa ovim komentarom"
"Izvini, ali neko ke se i danas, 2013te loži na CS, apsolutno po meni nije mentalni sklop osobe da bi išao na brod."
A jesi li ti psihijatar pa tako strucno odredjujes na osnovu igrice ko ima kakav "mentalni sklop"?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #5 on: 01/May/2013 »
Ja igram Farmville, 145 nivo trenutno, ima ko šta protiv mog mentalnog sklopa?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #6 on: 01/May/2013 »
nikad nije kasno za cs :D ajde mozda vec je tamo u 40-ima :P nemas vise taj refleks pa te i bot ubije :P
ovo za mentalni sklop necu ni komentirati jer sam ja kupio laptop za igranje prije broda, istina ne igram puno jer nemam vremena, ali evo me u 5. mjesecu i molim Miami office da mi produze ugovor za mjesec dana :D

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #7 on: 02/May/2013 »
nikad nije kasno za cs :D ajde mozda vec je tamo u 40-ima :P nemas vise taj refleks pa te i bot ubije :P

40-te mi dišu za vratom ali zahvaljujući dobrim refleksima ću im sigurno još 2-3 godine uspešno izmicati. :rofl:

Offline angiee

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #8 on: 02/May/2013 »
Sretno s produzivanjem ugovora :)

A istina, slabi mi refleksi, zato nikad necu nauciti da igram s awp :( Ali zato kalas nosim, botove kosim :P

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #9 on: 02/May/2013 »
Izvini, ali neko ke se i danas, 2013te loži na CS, apsolutno po meni nije mentalni sklop osobe da bi išao na brod. Pogotovo kad je  u stanju da pita ovako nešto, a svi znamo vala šta je brod, iako 2/3 nikada nije kročilo na cruiser....

cccc, ja ne igram CS zbog posla i nemam vremena al da imam i da mogu igro bi, CS je zakon, najbolja igra te tematike. Mene zanima kaki je mentalni sklop osobe koja ima nick "kuguar", ja mislim da take sa tvojim mentalnim sklopom salju kuci prvim letom, al ono vreme bude pokazalo, al znas kak se rece, vuk dlaku minja al cud ne.

Sto se tice igranja CS, uvjek se moze naci ekipa u knjiznici i da se igra u nekom LAN-u, zasto se mora online, ja nako volim vise uzivo kad vidis kak protivnik place. :D

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #10 on: 02/May/2013 »
Nisam psihijatar, ali mogu da pogledam.  :smack:

Ljudi, pričamo o igri, koju igraju deca, a ovo je itekako ozbiljan forum, sa još ozbiljnijim temama. Pa ljudi nisu spremni tamo da rade 10h, plaču i kukaju za kućom, i hranom, a postavlja se pitanje oko igranja igre?

Izgleda da sam ja sa svoje 32 itekako mator za ovakve teme.

P.S. Mentalni sklop ako smatrate uvredom, izvinjavam se, ali čim neko nešto pomene, da nekome ne odgovara, odma se kopaju oči. Ne nisam vređao, ali drugačije razmišljaju odrasli, koji znaju u šta se upuštaju kad je ovaj posao u pitanju, a drugačije neko ko apsolutno nije spreman za ovako nešto.

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #11 on: 02/May/2013 »
cccc, ja ne igram CS zbog posla i nemam vremena al da imam i da mogu igro bi, CS je zakon, najbolja igra te tematike. Mene zanima kaki je mentalni sklop osobe koja ima nick "kuguar", ja mislim da take sa tvojim mentalnim sklopom salju kuci prvim letom, al ono vreme bude pokazalo, al znas kak se rece, vuk dlaku minja al cud ne.

Sto se tice igranja CS, uvjek se moze naci ekipa u knjiznici i da se igra u nekom LAN-u, zasto se mora online, ja nako volim vise uzivo kad vidis kak protivnik place. :D

Šta fali mom nicku?

Da gejmerski nick, volim i uvek ću voleti. Ali ovde je priča o nečemu drugom. Ajde da ne zalazimo ko ovde igra to, verovatno bi se postideo :D

Da li bi se vratio prvim letom? Sigurno, ali posle odrađenog ugovora, jer ipak sa dvoje dece treba imati nešto u glavi, i još više u predelu prepona da bi se prihvatio neki ovakav posao. I ako sam ovom frazom uvredio angiee IZVINJAVAM se. Ali očigledno su se neki upecali, jer u životu nemaju pametnija posla, nego da traže lapsuse i greške kod drugih forumaša.

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #12 on: 02/May/2013 »
cekaj, pre oko 2-3 meseca je internet, bar na Summitu poceo da kida. Opusteno iz kabine skajp, bolji nego napolju. ma bolji nego kuci.. na kom si ti brodu blejd91

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #13 on: 02/May/2013 »
ja sam srecan kad mi skajp radi a o cs-u mogu da mastam samo...
Uvek se moze neki LAN osmisliti. Mi smo na Recepciji igrali tokom dosadnih smena...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Counter Strike, ima li gejmera na brodu?
« Reply #14 on: 02/May/2013 »
cekaj, pre oko 2-3 meseca je internet, bar na Summitu poceo da kida. Opusteno iz kabine skajp, bolji nego napolju. ma bolji nego kuci.. na kom si ti brodu blejd91
Ja sam na Celeb. Infinityu, kad je malo usera online onda se da skajpat, ali inace i ne bas... a ponekad internet moze biti toliko spor da uopce odustanes od bilo cega... no, nema govora o igranju cs online, ako imam ping veci od 50 uopce ni ne igram na tom serveru, a kod nas je ping nekih 700 :p
kaj mislite da nisam probao :P