Author Topic: Celebrity cruises - Bar utility  (Read 3141 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Celebrity cruises - Bar utility
« on: 21/June/2013 »
Pozdrav svima ,evo vec mjesec dana sam na ovoj poziciji pa rekoh da se malo oduzim forumu
I odgovorim na po koje pitanje , ukoliko nekog zanima, u vezi sa ovom pozicijom.
 Potruditi cu se da odgovorim blagovremeno ;)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Celebrity cruises - Bar utility
« Reply #1 on: 21/June/2013 »
 :clapping:

Kako se nosiš sa šefovima?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Celebrity cruises - Bar utility
« Reply #2 on: 22/June/2013 »
Napisi sto vise o svojoj pozicij, kako ti prodje dan, koliko zaradis, koliko imas slobodnog vremena, kakvi su ljudi, znaci sve.

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Celebrity cruises - Bar utility
« Reply #3 on: 27/June/2013 »
Pozdrav shefe , supervizori su extra prema meni ,jbg posao se mora zavrshavati pa zivkaju non stop ali su inache korektni chak i previshe ,pomogli su mi da se uklopim i na pravi nachin mi pokazali shta mi je posao i koje su mi duznosti ,shto se njih tiche ama bash sve najbolje. ;)

Ovako ,dan pochinje sa nabavkom ,idesh u magacin ,punish kolica i nosish pice do lokala za koje su te prethodno zaduzili.
Niko te ne tjera da se budish rano ali ako zavrshish posao na vrijeme imash vremena i da izadjesh ili shta vec... naravno da nije svaki dan isti i nekad posla ima manje ,nekad vishe ali kad se jednom uklopish u prichu sve ide kao po loju.... noci su zeznute i tada mi je najteze jer pochinjem sa chischenjem lokala ,skupljanjem i odlaganjem smeca (koje treba sortirati u garbage room-u). Pochinjem oko 9-10 i nikad ne zavrshim prije tri jer mi je takav raspored zatvaranja tj kraja radnog vremena lokala u kojim radim, podjem istushiram se odspavam 5-6 sati i onda opet jovo na novo ;) U pochetku haos naravno ,sad sam se malo ushtosao ,radim svoj posao kako treba ,trudim se da se ne nerviram puno i tako :) Pitaj slobodno shta te zanima ,odgovaram chim stignem ,ne zamjeri ako nije potpun ili opshiran odgovor jer nemam bash puno vremena na pretek ;)
 

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Celebrity cruises - Bar utility
« Reply #4 on: 26/July/2013 »
Ja nemam nista da te pitam,samo da ti porucim da se vidimo u ponedeljak.......spremi tamo koji karton stelle.......pozzzzz :uzdravlje:

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Celebrity cruises - Bar utility
« Reply #5 on: 04/August/2013 »
Nmajm dobro doshla ,josh jednom  ;))

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Celebrity cruises - Bar utility
« Reply #6 on: 13/August/2013 »
Kakva je plata ako nije tajna?  :wave:

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Celebrity cruises - Bar utility
« Reply #7 on: 16/August/2013 »
600 do 800 dolara ako radish samo to za shta si zaduzen ... ako se trudish ,pomazesh bartenderima i serverima ,po malo radish kao bar server u slobodno vrijeme ( shto je dozvoljemo ) idesh preko 1200 .U mom sluchaju 1300 do 1500 svaki mjesec, a izlaze i vishe samo shto nema odmora ... Sve u svemu jedan pretezak posao i nije za svakoga ,mnogo se radi ,fizichki i psihichki je teshko ali kad pregurash 2 mjeseca onda udjesh u ritam i zivot je lakshi ;) Moj savjet svima je da ne apliciraju za ovu poziciju osim ako su bash bash spremni da podnesu tezak rad za male pare... Aj u zdravlje  ;)))