Posao na Brodu > Beograd

Revida medical

(1/2) > >>

aleksa95BL:
Pozz drugari , ima li ko da je u skorije vrijeme radio medical u Revidi, da mi kaze ukratko kolika je cijena iiiiiii ono sto mi je najbitnije da li rade test na drogu , tj da li je obavezno? Hvala unaprijed

Princ na belom brodu:
Za koju kompaniju?
Kompanije su te koje određuju kakav format pregleda traže i šta je od analiza obavezno.

Mobile:
Kolike su cene pregleda u Revidi?

Ja treba da radim medical za kompaniju Mystic Cruises i oni jednstavno ne zele da prihvate pregled koji sam radio prosle godine u Medigroup Dr Ristic iako je pregled u redu i validan je jos godinu dana, dakle dovoljno dugo do isteka ugovora.

Pitao sam gospodju iz kompanije Mystic gde ona zeli da ja radim medical, a ona je odgovorila da mogu da uradim pregled sa bilo kojim doktorom, samo da se popune sve stranice koje su oni poslali. I onda je na kraju emaial dodala "also, there is one Seaferers doctor that could do a Norwegian Seaferers Medical in Serbia, which is accepted too".

Guglajuci naisao sam na Revidu.

Cuo sam da su cene u ovoj klinic jako visoke.

Da li je neko u skorije vreme radio medical i koliko je platio? Otprilike medical kosta koliko iznosi prosecna plata u Srbiji.

Hvala na svim informacijama.

Alexica:
Zasto ne pozoves da pitas?
Ja radim u Dr. Ristic i pre 2 godine sa sve vakcinama(koje mi valjda nece vise trebati) mi izaslo oko 40.000 din (340 eura). Zaista je skupo ali sta ces :facepalm: -()-

Mobile:
Mislim da je mene u Dr Ristic izaslo prošle godine manje od 20.000, ne sećam se tačno.

Na kojoj poziciji radiš? Koja kompanija?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version