Author Topic: Konobari ili zabavlja?i?  (Read 6241 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Konobari ili zabavlja?i?
« on: 17/May/2012 »
Mislim da je glumljeno pretvaranje i zabavljanje gostiju nešto što ne pripada u zanimanje konobara.
Čak mislim da je to izrabljivanje radnika, jer ništa o tome ne piše u ugovoru o zapošljavanju.

Eto, ko se sprema u konobare nek nauči pjevati  :giggle:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #1 on: 17/May/2012 »
znači bolje mi je da naučim pjevat?haha  :yahoo:

Offline dado rv

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #2 on: 24/May/2012 »
A neznam šta reći,meni ti je to tako glupo,mi na royalu istu stvar radimo,ali naj gore od svega mi je kad moramo pjevati kad netko ima rođendan ma užas,užas  oT

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #3 on: 29/May/2012 »
Potpisujem sve navedeno  ::yes::
Audaces fortuna iuvat

Offline whatri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #4 on: 02/February/2013 »
debilana... za vrijeme showtime-a, smoking area  :pop1:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #5 on: 02/February/2013 »
Ovo mi tjera suze ,bas pocnu pjevati kad ti moras da izades iz dining rooma sa 200 fotki . :pad: :pad:

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #6 on: 02/February/2013 »
meni je ovo čak i slatko  :rofl: pogotovo mi je simpatično kad ti na rođendan pevaju dok donose tortu xD

evo vam primera gde to može biti mnogo, mnogo gore... Hard Rock Cafe Toronto je svojevremeno imao neku vrstu show-a za goste, gde kada kroz restoran krene pesma YMCA, svi konobari i barmeni moraju da se popnu na šank (koji se prostire kroz čitavu jednu stranu, onako pravo filmski) i da pevaju i igraju uz pesmu sa sve standardnim ymca pokretima ruku... e to je blam! (ne treba da napominjem da su svi ljudi koji rade u tom kafeu teški rokeri i metalci, puni tetovaža, pirsinga i badass stava)
Though she be but little, she is fierce!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #7 on: 06/February/2013 »
meni osobno nije smetalo, bilo kakvo pjevanje, ples, ludiranje - bitno da se ne radi  oT  :rofl:

šalu na stranu - ako si "ozbiljni profesionalac" i sebe i svoj posao shvacas vrlo ozbiljno (namrgođeno serviraš steak kao da deaktiviraš nagaznu minu) možda je ponižavajuće da moraš glumiti klauna... sva sreća, nismo svi ta vrsta "profesionalaca"  :yahoo:

samnom je radio jedan stariji čika, sa kojih 40ak godina (bez uvrede svima tih godina, ne mislim da je bio star; samo dovoljno stariji od mene), koji je gostima pjevao, plesao, izvodio razne gluposti - A PRITOM RADIO NEOPROSTIVE GRESKE U SERVISU, i to Britancima koji pate od tih formalnosti i procedura; međutim, uvijek je imao najbolji rating, najbolje kritike i što je najvažnije - najbolje napojnice :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #8 on: 07/February/2013 »
Kad sam ja radio u dining room-u i kada bi na red dosao show time,nisam plesao ni pjevao.U isto vrijeme ako bih imao nekog posla u main galey-u otisao bih tamo.A ako nisam imao nikakvog posla tamo,svejedno bih otisao tamo.Ako nisam imao priliku otici tamo,onda bih medju ostalim konobarima samo statirao.Dok oni uz ogradu stoje i pjevaju,ja sam samo stajao.Kad me je assistant maitr"d pitao zasto ne pjevam i ne plesem,rekao sam mu da ne znam i samim tim ne volim pjevati i plesati.I nije me niko maltretirao u vezi toga.Takodjer nisam pjevao gostima za rodjendane ili proslave bilo kakvih godisnjica.Niisam se dao ponizavati.Jer ja to tako dozivljavam.A sto svi ti nesrecni filipinci,indijci i indonezani sebi to dozvole,to je njihova stvar.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #9 on: 07/February/2013 »
Kad sam ja radio u dining room-u i kada bi na red dosao show time,nisam plesao ni pjevao.U isto vrijeme ako bih imao nekog posla u main galey-u otisao bih tamo.A ako nisam imao nikakvog posla tamo,svejedno bih otisao tamo.Ako nisam imao priliku otici tamo,onda bih medju ostalim konobarima samo statirao.Dok oni uz ogradu stoje i pjevaju,ja sam samo stajao.Kad me je assistant maitr"d pitao zasto ne pjevam i ne plesem,rekao sam mu da ne znam i samim tim ne volim pjevati i plesati.I nije me niko maltretirao u vezi toga.Takodjer nisam pjevao gostima za rodjendane ili proslave bilo kakvih godisnjica.Niisam se dao ponizavati.Jer ja to tako dozivljavam.A sto svi ti nesrecni filipinci,indijci i indonezani sebi to dozvole,to je njihova stvar.

Sve ovisi o karakteru osobe, ti vjerojatno ni "u civilu" ne volis pjevati i plesati... Nije ni bitno - sve je dobro dok imaš pravo izbora; i pravo odbiti da plešeš i pjevaš jer ti to nije u opisu dužnosti :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline Burrza

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #10 on: 07/February/2013 »
Ljudi mozda zvuči glupo al ja nikad u životu nisam plesao. Niti volim da plešm. Ne znam kako cu se tamo snaći

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #11 on: 07/February/2013 »
Ljudi mozda zvuči glupo al ja nikad u životu nisam plesao. Niti volim da plešm. Ne znam kako cu se tamo snaći

Hahahaha reci da šališ molim te  :rofl: Neće te nitko tjerati da plešeš, siguran sam... no mogao bi malo   :banana:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Burrza

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #12 on: 07/February/2013 »
Sveg mi. Ni na rodjenoj svadbi nisam. Al eto ako je za dobrobit posla moram onda jbg 8)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Re: Konobari ili zabavlja?i?
« Reply #13 on: 07/February/2013 »
Sveg mi. Ni na rodjenoj svadbi nisam. Al eto ako je za dobrobit posla moram onda jbg 8)

Tko je otplesao prvi ples s mladom?  :(   Evo vidi sto kaze ovaj ukusno odjeveni mladić   :rofl: [yt=425,350] http://www.youtube.com/watch?v=qL3cA3y-n00[/yt]
Once a sailor, always a sailor.