Author Topic: Junior hostess/restaurant hostess  (Read 4421 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline melylem

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
  • Frankly, my dear, I dont give a damn!
    • View Profile
Junior hostess/restaurant hostess
« on: 28/June/2012 »
Pozdrav svima!

Ne znam da li postoji negdje ova tema, kada sam pretraživala forum ništa nije pronašao. Naime dobila sam posao za restaurant hostess u kompaniji Carnival preko EP. Sada sam u proceduri ljekarsko. viza i ostalo...da li mi možete pobliže pojasniti kakva je ovo pozicija...bilo kakva info je dobro došla...pozz
 -()-
Ship happens

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Junior hostess/restaurant hostess
« Reply #1 on: 28/June/2012 »
Blago tebi i ja bi tako nesto..pa sto si navela u cv da su te tu usmjerili ?

Ja se isto pripremam za finalni intervju.. :nokti:

Offline melylem

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
  • Frankly, my dear, I dont give a damn!
    • View Profile
Re: Junior hostess/restaurant hostess
« Reply #2 on: 28/June/2012 »
Blago tebi i ja bi tako nesto..pa sto si navela u cv da su te tu usmjerili ?

Ja se isto pripremam za finalni intervju.. :nokti:
nisam aplicirala za to mjesto nego za hotel admin coordinator. Kako za tu poziciju treba tecan govor engleskog jezika (a ja to nemam) gospodin iz Carnival-a mi je ponudio tu poziciju jer je u CVu vidio da sam radila kao hostesa/promoterka. Prihvatila sam, kontam boje ista nego nista...sta mislis kakva je to pozicija..? Ja veze nemam...kako se pripremas? Gdje ti je intervju?
Ship happens

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Junior hostess/restaurant hostess
« Reply #3 on: 28/June/2012 »
sta mislis kakva je to pozicija..? Ja veze nemam...kako se pripremas? Gdje ti je intervju?

Onako kako je meni agent objasnio , radis u suradnji s konobarima i na usluzi si gostima .. -()-

Pripremam se tako da mi je sve na eng,tv,muzika,razgovaram malo s frendicama i tako..

Intrvju ce biti vjerovatno u Zg sljedeci mjesec  :embarrased:

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: Junior hostess/restaurant hostess
« Reply #4 on: 29/June/2012 »
Take telephone reservations, greet customers, Seat guests while being aware of server sections and guest to server ratios in order to ensure a smooth and enjoyable dining experience for guests Be able to answer questions and have thorough product knowledge of your menu and establishments policies and services Provide courteous & efficient customer service to guests. Support your food and beverage team Efficiently complete team duties as assigned Manage dining reservations. Do your part to ensure a safe work environment for yourself and your co-workers by following the safety rules Adhere to sanitation standards as outlined by the Public Health Department
 :google!:

To je to, docekujes goste, pozdravljas, odgovaras na pitanja, primas rezervacije za dinning ako ih ima. Kada sam bio na Carnivalu poslednji put poceli su sa ovim junior hostess, inace na svakom brodu je po 2 ili 3 dinning hostess koje imaju veca zaduzenja i platu. A za junior je mislim plata bila oko $1000 mesecno.
Nadam se da sam malo pomogao.

pozz b00/

Offline melylem

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
  • Frankly, my dear, I dont give a damn!
    • View Profile
Re: Junior hostess/restaurant hostess
« Reply #5 on: 29/June/2012 »
Take telephone reservations, greet customers, Seat guests while being aware of server sections and guest to server ratios in order to ensure a smooth and enjoyable dining experience for guests Be able to answer questions and have thorough product knowledge of your menu and establishments policies and services Provide courteous & efficient customer service to guests. Support your food and beverage team Efficiently complete team duties as assigned Manage dining reservations. Do your part to ensure a safe work environment for yourself and your co-workers by following the safety rules Adhere to sanitation standards as outlined by the Public Health Department
 :google!:

To je to, docekujes goste, pozdravljas, odgovaras na pitanja, primas rezervacije za dinning ako ih ima. Kada sam bio na Carnivalu poslednji put poceli su sa ovim junior hostess, inace na svakom brodu je po 2 ili 3 dinning hostess koje imaju veca zaduzenja i platu. A za junior je mislim plata bila oko $1000 mesecno.
Nadam se da sam malo pomogao.

pozz b00/


super..poprilično si pomogao...hvala ti  :-))))'
Ship happens

Offline blacksun

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Junior hostess/restaurant hostess
« Reply #6 on: 14/August/2012 »
nije baš tako jednostavno
znaći osim što pozdravljaš goste ,sjedaš ih u sustavu (bit će omržena od strane konobara jer po njihovom ti si odovorna koliko gostiju poslužuju tokom doručka ručka večere....)
radiš special order , wines ... bon voyage ... vjenčanja ...sva moguća izvješća koja možeš zamisliti ...(neke poslove neke hostese ne rade sve ovisi od broda do broda )
puno radno vrijeme i ako ti je stalo do posla dobrano ćeš se naraditi ...ali isto tako bolje je nego biti junior hostesa koja to sve radi sa duplo manjom plaćom ....
nadam se da sma ti pomogla ....