Author Topic: Fudbalski (nogometni) kutak  (Read 29303 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #15 on: 19/March/2010 »
Ja bas i ne bih bio siguran da ce Inter proci.. no;;; Isto tako,ne bih se slozio da ce biti lako za Manchester,ajde,iako prodju Bajerna tesko ce biti sa francuzima.. Kako god,moje misljenje je da ce Barca osvojiti,a zelja mi je samo da CSKA izbaci Intera. :pop1:

Tacit

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #16 on: 19/March/2010 »
Ti izgleda bas mrzis Inter. :-*
I nije lepo sto ih zoves cigani(ne znam ko su cigani ali sam cuo za Rome),kao omalovazavas Italijane.Njihovi preci su vladali svetom dok je ceo Balkan bio samo gomila prasine.  no;;;

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #17 on: 19/March/2010 »
ma dobro, ja sam malo pristran jer navijam za Barcu pa zato tak prognoziram... ali moram reci da stvarno (trenutno) igraju odlican nogoment pa se nadam da ce to potrajati. Svaka cast Messiju, ipak je on najjaca karika.

Offline Gama

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #18 on: 19/March/2010 »
Ovo za sricu kazen opcenito za talijanski nogomet ne samo za Inter, a cuj Inter je tu jedini talijanski klub a srica uvik prati  . . . talijane.
Ka sta si reka - svasta se moze dogodit al ja ipak mislin da nije realno ocekivat Intera u finalu bez obzira na to protiv koga ce igrat u polufinalu.






Tacit

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #19 on: 19/March/2010 »
A da li je bilo realno da Lion izbaci Real?Da li je bilo realno da 2005 Milan izgubi finale iako je vodio 3-0?Da li je bilo realno da Grci osvoje Evropsko prvenstvo?Da li je neko ocekivao u finalu(cini mi se 2004) Porto-Monako?Da li je realno da u Kupu Kralja Real ispadne od treceligasa?Naravno da nije.U fudbalu ili nogometu je sve moguce.Zato ga i volim. :uzdravlje:

Offline bolt

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #20 on: 19/March/2010 »
A da li je bilo realno da Lion izbaci Real?Da li je bilo realno da 2005 Milan izgubi finale iako je vodio 3-0?Da li je bilo realno da Grci osvoje Evropsko prvenstvo?Da li je neko ocekivao u finalu(cini mi se 2004) Porto-Monako?Da li je realno da u Kupu Kralja Real ispadne od treceligasa?Naravno da nije.U fudbalu ili nogometu je sve moguce.Zato ga i volim. :uzdravlje:
Hajduk živi vječno!!!!,
jednog dana ćemo i mi biti na ovom mistu ..
 ::yes:: :uzdravlje: :uzdravlje:

Tacit

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #21 on: 19/March/2010 »
  Nova katastrofa Juventusa:

  Fulham-Juventus 4-1 (Evropa Liga)

  Oni su dokaz da se ne isplati namestati utakmice jer ce te u protivnom stici kazna.Bili su jedan od tri najaca kluba u Evropi a sada su stvarno spali na niske grane.

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #22 on: 19/March/2010 »
nema to nikakve veze sa namestanjem utakmica.

moja pouka bi bila- kada vec namestas utakmice, nemoj da te uhvate
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Tacit

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #23 on: 19/March/2010 »
To sto im je rasterana i kaznjena cela uprava,to sto su po prvi put ispali u drugu ligu nema nikakve veze sa losim rezultatima?Ili to sto ih je napustio jedan od najboljih trenera na svetu i skoro svi najbolji igraci.A sve to kao direktna posledica namestanja.
  I koja je tvoja poruka?Budite djubrad samo nemojte da vas uhvate? :nono:

  moja pouka-nemojte varati ::yes::

  work hard-play fair

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #24 on: 19/March/2010 »
Tacit,kao prvo,ne zovem ih ciganima zato sto su Italijani,vec ih jednostavno volim tako zvati.. A to,da nisi cuo za cigane,ok,ti si na vecem nivou.. Kako god,mrzim ih i to je moja stvar,i nadam se da nece doci do polufinala,a kamoli finala. I mislim da je skroz debilna ekipa,jer,gori su od Reala.. Po meni Inter ima vec nekoliko godina najjacu ekipu po imenima na svijetu,a sta su napravili?! Osvojili 5 titula u Italiji,svaka cast,jer,u Italiji je konkurencija toliko jaka da je to nesto nevjerovatno. I da,nemoj da pomislis da te ja nesto provociram,samo zelim da izrazim svoje misljenje.
Pozdrav :uzdravlje:

Tacit

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #25 on: 19/March/2010 »
 :uzdravlje:

Tacit

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #26 on: 20/March/2010 »
[yt=425,350<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-vlPzlyPoRo&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-vlPzlyPoRo&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/yt]

  Da li se jos nekom svidja ova reklama?Inace ne volim reklame ali ovu obozavam.Prvi put sam je video prekjuce na SNN-u.Ko voli fudbal voli i lepe devojke pa da vas malo razveselim ;D.Meni nije bilo dobro kad sam prvi put video reklamu.A sto se tice devojke  :-*- :yahoo:.

Tacit

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #27 on: 21/March/2010 »
[yt=425,350<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2IHcaJyBG-0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2IHcaJyBG-0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/yt]

  Najbolji fudbaler u istoriji sveta ako se ja pitam. =""

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #28 on: 21/March/2010 »
Slazem se,mozda za mene nije bas najbolji,ali medji 5 jeste.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #29 on: 21/March/2010 »
Ali jedan je Adriano Leite Ribeiro -   Imperatore  :deda:

http://www.youtube.com/watch?v=8JVCwAj0Ma8