Author Topic: Fudbalski (nogometni) kutak  (Read 29299 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #60 on: 27/April/2010 »
  E od ovog Lyona nema leba.Uz ovu utakmicu bih mogao ladno zaspati. :hekla:

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #61 on: 28/April/2010 »
auuu, koji je igracina ovaj olic...
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #62 on: 28/April/2010 »
  [yt=425,350<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/s6qYGENKuSQ&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/s6qYGENKuSQ&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/yt]
    :pop:  Ovaj mi je najbolji.

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #63 on: 28/April/2010 »
  Barselona je najbedniji i najjadniji tim na kugli zemaljskoj.Ovo crveni?Odvratno.Gade mi se sudije.*ebem ti ja ovakvu "pravdu"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #64 on: 28/April/2010 »


   :yahoo:    :banana:    :run:    :nokti:    :pop:    :-))))'    :uzdravlje:    =""     :party:

   
        (Sefe,nemoj ovo da obrises  :moli:)

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #65 on: 28/April/2010 »
 Barselona je najbedniji i najjadniji tim na kugli zemaljskoj.Ovo crveni?Odvratno.Gade mi se sudije.*ebem ti ja ovakvu "pravdu"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nije bio start za crveni, vec za drugi zuti. Sve je regularno.

Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #66 on: 29/April/2010 »
Nije bio start za crveni, vec za drugi zuti. Sve je regularno.

  [yt=425,350<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-Y4zSW3tSyg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-Y4zSW3tSyg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/yt]

  Trebalo je ovog jadnog Busquetsa da vode u bolnicu posle ovog "krvolocnog" starta Mote.Ma daj ne budimo smesni."Sve regularno" malo sutra.Obicno foliranje,nista vise.Ali ni to im nije vredelo.

  Mada da budem objektivan,nije Mota nevinasce ali ovo je ipak foliranje.Ovaj ga je malo pipnuo a ovaj pao kao da ga je udario mlazni avion.Jadno.

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #67 on: 29/April/2010 »
  Olicu(7) fale samo dva gola da prestigne Mesija(8) na listi strelaca Lige Sampiona. Eto nek da Interu dva komada a Milito i Eto nek daju Bayernu jedno 4 komada i svi srecni i zadovoljni. :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #68 on: 29/April/2010 »
A šta ako olić da 1 gol i izjednači se sa mesijem? Kome ide zlatna kopačka u tom slučaju, ako je ima?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #69 on: 29/April/2010 »
Zlatna kopacka se deli igracu koji da najvise golova u ligi. Mislim da je ove godine jure Mesi, Runi i Suazo iz Ajaksa.

A ako Olic i Mesi daju isti broj golova, podelice tu nagradu. A posle ce da bude glasanje za najboljeg igraca.
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #70 on: 29/April/2010 »
Zlatna kopacka se deli igracu koji da najvise golova u ligi. Mislim da je ove godine jure Mesi, Runi i Suazo iz Ajaksa.

A ako Olic i Mesi daju isti broj golova, podelice tu nagradu. A posle ce da bude glasanje za najboljeg igraca.

   ::yes::

  PS. Da li cujes Behemote sta kaze komentator-simuljiro,simuljiro-. ::yes:: :uzdravlje:

Offline Behemot

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #71 on: 30/April/2010 »
  ::yes::

  PS. Da li cujes Behemote sta kaze komentator-simuljiro,simuljiro-. ::yes:: :uzdravlje:


To je sastavni deo igre. :)
Kad umrem, stavite me samo negde gde je toplo.
A onda, kada lepe žene budu išle preko mog groba, ja ću da ih grabim za noge, k'o u onom filmu.

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #72 on: 05/May/2010 »
  Rim je pao:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


  A posle neka neko kaze da Inter igra prljavo. Igraci Rome ko da su juce iz sume dosli u civilizaciju.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #73 on: 05/May/2010 »
 Rim je pao.  :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


  A posle neka neko kaze da Inter igra prljavo. Igraci Rome ko da su juce iz sume dosli u civilizaciju.

1 od 4 ispunjeno.

jos scudetto pa Champions league, i onda intercontinental cup tamo negdje na bliskom istoku  protiv nekih od južno amerikanaca :)
čini mi se da je  ovo dobra godina :) da  se  uzme sve  sto se nudi
ča je  život vengo fantažija

Red Duke

  • Guest
Re: Fudbalski (nogometni) kutak
« Reply #74 on: 06/May/2010 »
1 od 4 ispunjeno.

jos scudetto pa Champions league, i onda intercontinental cup tamo negdje na bliskom istoku  protiv nekih od južno amerikanaca :)
čini mi se da je  ovo dobra godina :) da  se  uzme sve  sto se nudi

  Navijas za Inter?