Author Topic: Obolio na brodu, uzrok ne znaju sa sigurnoscu  (Read 7591 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Obolio na brodu, uzrok ne znaju sa sigurnoscu
« Reply #15 on: 11/February/2014 »
Rijec je o Carnivalu,  ne razumijem ovo pod 3 sa prekovremenima... Svi dobro znamo da radi se prekovremeno na brodovima a sto se tice evidencijhe smnijes maksimum biti uklokiran 10 sati dnevno.... a nakon toga se isklokiras i radis dalje jer sa debilima iz managementa se nitko ne zeli natezati....i ako se ne isklokiras iako radis oni ti to preprave...

a kako preprave ako ti ne odobris?
meni kad zaboravim da se clock in sefica prepravi ali ja moram da odobrim.
Kad sam jednom imala pauzu manju od 6 sati (neka frka bila pa sam menjala nekog sto mi nije u rasporedu) nisam mogla da "uklokiram" posle.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Obolio na brodu, uzrok ne znaju sa sigurnoscu
« Reply #16 on: 11/February/2014 »
Meni se desilo nesto slicno,ispricacu kasnije celu situaciju.
E sada,ako mi neko moze reci,obzirom da tada nista nisam preduzela (objasnicu i to zbog cega) ,da li sada,posle skoro dve godine,ima smisla ista preduzimati ?

Čim prestaneš biti zaposlenik kompanije, ove advokatske firme ti okreću leđa. Ako nisi na brodu ili u bolnici, ne zanimaš ih.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Obolio na brodu, uzrok ne znaju sa sigurnoscu
« Reply #17 on: 11/February/2014 »
Da li to znaci ,da bih uspela nesto da uradim odmah nakon povratka kuci i to samo u slucaju medical sign off-a?A  to sto sam odradila do kraja ugovor,samo zato sto mi nisu dali nikakvu dijagnozu,i slali me nazad na posao tako iscrpljenu i bolesnu,uz kutiju paracetamola,pa sam po povratku kuci zavrsila na operacionom stolu,sa mnogo gorim posledicama ,jer sam zapocela lecenje suvise kasno,to znaci nema veze?  -()- Ja sam njima ugovor odradila,jedino sledece sto ih interesuje je da li cu doci na sledeci ugovor ili ne? A da,za lecenje nisam dobila ni jedan cent,a kostalo me je ,verujte ,dosta.