Author Topic: Princess Cruises - Royal Caribbean  (Read 5452 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dejanjevtovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Princess Cruises - Royal Caribbean
« on: 30/August/2010 »
zanima me,kako vidim po forumu puno informacija je o tome da se u SAFE-u brze odlazi na brod, intervjui su Na vreme i to, ali moze li mi neko reci dal je bolje cekati pa se prijaviti u Sea na Royal Caribbean zbog bolj situacije...???   ???

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #1 on: 30/August/2010 »
Safe ti radi samo sa Princess, a za RC moraš pogledati druge agencije.
Meni bi recimo puno važnije bilo početi raditi i zarađivati što prije, posao je posao.

Primjećujem da puno ljudi na forumu kao da traži izgovor da ne ide raditi. Kao pričekat ću idući interview, bolja je ona druga kompanija, ... ili moj omiljeni izgovor "na Carnivalu je bolja atmosfera", pričekat ću Carnival. A Bog gleda, sluša to silno planiranje, i valja se od smijeha. :rofl:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jure

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #2 on: 30/August/2010 »
Safe ti radi samo sa Princess, a za RC moraš pogledati druge agencije.
Meni bi recimo puno važnije bilo početi raditi i zarađivati što prije, posao je posao.

Primjećujem da puno ljudi na forumu kao da traži izgovor da ne ide raditi. Kao pričekat ću idući interview, bolja je ona druga kompanija, ... ili moj omiljeni izgovor "na Carnivalu je bolja atmosfera", pričekat ću Carnival. A Bog gleda, sluša to silno planiranje, i valja se od smijeha. :rofl:

Traži posao a moli boga da ga ne nađe.

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #3 on: 30/August/2010 »
A Bog gleda, sluša to silno planiranje, i valja se od smijeha. :rofl:

 ::yes::

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #4 on: 31/August/2010 »
zanima me,kako vidim po forumu puno informacija je o tome da se u SAFE-u brze odlazi na brod, intervjui su Na vreme i to, ali moze li mi neko reci dal je bolje cekati pa se prijaviti u Sea na Royal Caribbean zbog bolj situacije...???   ???

Kolega vjeruj mi na Princess-u je itekako dobra situacija, ovo ti je info iz prve ruke :)

Samo ti pici gdje prvo mozes , ako ti je stalo do posla ne gledaj toliko gdje bolja situacija, al za Princess ako odes, kajanja nema ja ti garantujem :)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #5 on: 31/August/2010 »
Ja isto nikad cuo nish lose za princess.

Josh oni placaju kartu svim zaposlenicima.

Osobno znan par ljudi shto rade ili radili na princess. Niko lose nish reko nije. :)

Ma u biti ka bolje razmislim niko mi nije od poznanika reko ni za Carnival ni Royal nishta lose. Sve pet.


Offline dejanjevtovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #6 on: 31/August/2010 »
e pa hvala na iskrenim odgovorima :) ja iskreno se sad pripremam da se prijavljujem pa zelim sto vise da saznam,pa su me malo zbunili neki postovi.. sve u svemu hvala puno i picim kako sam i planirao... hvala

Offline parabola

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #7 on: 13/June/2011 »
Ja isto nikad cuo nish lose za princess.

Josh oni placaju kartu svim zaposlenicima.

Osobno znan par ljudi shto rade ili radili na princess. Niko lose nish reko nije. :)

Ma u biti ka bolje razmislim niko mi nije od poznanika reko ni za Carnival ni Royal nishta lose. Sve pet.



Je li se to placanje karte odnosi i na prvi odlazak na brod ili samo prilikom produzenja ugovora?

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Princess Cruises - Royal Caribbean
« Reply #8 on: 13/June/2011 »
Je li se to placanje karte odnosi i na prvi odlazak na brod ili samo prilikom produzenja ugovora?

Princess placa kartu uvjek pa cak i kad ides prvi put :)