Author Topic: Kako promeniti poziciju posle odradjenog prvog ugovora  (Read 8906 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
ne moraš ići nazad, izmisli neke privatne probleme za odgodu, i prošeći po agencijama

A sta mislis Shefe, ima li sanseda opet odem na Carnival preko agencije, samo nadrugu poziciju!?? Tipa daodgodim, nadjem agenciju dogovorimo se....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
A sta mislis Shefe, ima li sanseda opet odem na Carnival preko agencije, samo nadrugu poziciju!?? Tipa daodgodim, nadjem agenciju dogovorimo se....

kompanije su teške za dogovore bilo koje vrste.
ako te nema 3 mjeseca, obično te tretiraju kao newhire, jedina pogodnost da možda dobiješ posao bez ponovnog intervjua
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline prospy

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Celebrity Cruises
  • Job Title: Financial Controller
Evo, ja sam odmah na pocetku drugog ugovora aplicirao za poziciju apprentice pursera u Finance departmentu, ispunio aplikaciju, prosao intervju sa chief-om departmenta, trebao da imam jos jedan intervju sa Miami office-om ali im je hitno bio potreban covek na toj poziciji pa su me primili  :banana: preko reda.
Naravno, imao sam dobre preporuke i veliko iskustvo pre broda, radio sam na slicnoj poziciji. A i intervju na brodu je bio dosta dug i zahtevan. Proveravali su mi i rad na kompjuteru (Excel), i rad sa novcem, i dosta pitanja.... Ali sve je dobro proslo, ostavio sam dobar utisak i to je to... Naravno i imao dosta srece, ali bio sam spreman i da cekam koliko je potrebno, samo da promenim poziciju.
Moj savet: aplicirajte sto ranije, nemojte cekati i previse razmisljati. I naravno, dobro se pripremite za intervju i sigurno prolazite.

Puno uspeha!

pozz

 :yeah:
Never underestimate the power of denial.

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
kompanije su teške za dogovore bilo koje vrste.
ako te nema 3 mjeseca, obično te tretiraju kao newhire, jedina pogodnost da možda dobiješ posao bez ponovnog intervjua
Ja sam trazila i dobila 3 meseca vacation!Videcu, popricacu sa EP, mozda mogu da mi pomognu!! Problem je sto ja hocu na Carnival, i sto sam na poziciji na kojoj hoce sto duze da te ostave jer im treba-niko to nece da radi!!

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Ako su te vec odbili za pursera, nece te primit ako opet odes na intervju. Probaj radije na drugu firmu.
No inace me isto zanima mogucnost promjene departmenta od doma. Ovaj svoj stari posao ne mogu zamisliti da radim vise ni dana, pa da krecem u proceduru tek s broda. Radije cu mijenjat kompaniju.