Author Topic: warning pitanje  (Read 3157 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
warning pitanje
« on: 10/June/2011 »
pitanje imam dva warninga i hteo bih da menjam kompaniju e sad da li to proverava druga kompanija ili ne,i sta se tu desava?
ako bi mogao neko da odgovori.
hvala
in vino veritas

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: warning pitanje
« Reply #1 on: 10/June/2011 »
Pa buraz na brodu si ako nemozesh naci na brodu odgovor onda stvarno.

El se smije znati shta si napravio da si dobio dva warninga?

Pa meni logika govori da posto su kompanije konkurencija jednoj drugoj da druga kompanija nemoze provjerit shta si radio na prosloj.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: warning pitanje
« Reply #2 on: 10/June/2011 »
pazi sad ovako, ja sam dobio 2 warninga a ostalo mi bilo do kraja ugovora 15 dana svega. Naravno da su me ostavili na poslu, a da sam dobrio 3 letio bi sigurno. Koliko ti imas do kraja ugovora  ?

pri zaposljavanju na drugu kompaniju, ako budes spominjao da si vec radio na brodu, oni ce MOZDA da te provjere, al ne vjerujem da ce ad provjeravaju warning , samo ce da provjere dal si dao otkaz ili su ti dali otkaz, ili si zavrsio ugovor na regularan nacin.

Znaci ako bude provjere, tebi ne ide u prilog ni DAVANJE ni DOBIJANJE otkaza.
Zato je bolje ako ti je vec dobar engleski , ako imas iskustva, kad budes mjenjao firmu i isao na intervju za neku drugu, ne spominji da si radio kao fotograf na brodu i bices mirniji siruno. To ti je moj savjet. A sto covjek kaze, napisi zasto si dobio warninge , volio bi cuti to i naravno za kou firmu radis ?

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Re: warning pitanje
« Reply #3 on: 10/June/2011 »
ja sam kuci i dobio sam warninge za trivijalne stvari tipa sto sam brisao pod sa napkinom a ne sa krpom ali ja u frci nisam ni primetio dal je krpa ili napkin,a drugi je bio navodno zato sto je maitre d rekao da sam sluzio sok u prljavoj casi a ja sam proveravao case u coffe station da li su zamagljene kada promene temperaturu kada se donesu iz dishwasha ili su stvarno prljave.
niko mi ne veruje kada im kazem za sta sam dobio warninge a inace isti menager restorana me je bukvalno pratio cak sam isao kod hr-a ali me je on preduhitrio i otisao prvi i kao napravili su neki action plan za mene.
i da stvar bude jako smesna taj isti menager je dobio otkaz pre nego sto cu se ja skinuti
in vino veritas

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: warning pitanje
« Reply #4 on: 11/June/2011 »
Svidja mi se ova sekcija s warningom :)

Warning 1 : Slikali Panama Canal, slikanje putnika na balkonima dok mašu bla bla, mi idemo napolje, slikamo ih dok idemo kroz kanal , i onda se s pilot boat vratimo na brod, dok je brod jos u pokretu.
I sad ja sam imao 2 aparta oko mene s ogromnim objektivima, torbu, sljem, sav sam bio pod teretom. Sad trebamo preci mi s malog broda na veliki, uz merdevine, i krenuo crnogorac prvi, nije stavio kako treba life jacket, nego samo prebacio preko ramena, i popeo se on, sve cool. A ja posto sam vidio da on nije stavio life jacket, i ja k****n isto to uradim, samo prebacim preko ramena, i krenem da se penjem i naidje talas i malo se zadrma ovaj manji brodic, pa me malo vagne, al sam se drzao tako da mi nista nije moglo biti. To je sve gledao s bridge-a staff kapetan, i vidio da nisam stavio life jacket, odmah ujutro sam isao kod njega po warning.

Warning 2 : Samo sto sam potpisao warning 1, 10 sati ujutro bilo, odem napolje, i isti taj dan zakasnim na brod. Automatski warning br. 2 :)

Sreca pa nisam dobio i treci pa da me pošalju kuci. Sve ovo se desilo samo 15 dana prije mog zavrsetka ugovora :)

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: warning pitanje
« Reply #5 on: 11/June/2011 »
Quote
i da stvar bude jako smesna taj isti menager je dobio otkaz pre nego sto cu se ja skinuti

Ko jamu kopa sam u nju pada.

@Tsunami - Koncentracija popustila jbg, 15 dana do kuce. :D
Why Always Me?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: warning pitanje
« Reply #6 on: 11/June/2011 »
Ko jamu kopa

Fizički je radnik  :rofl:
When it comes to money, nobody can be trusted !