Author Topic: 07.11 2013. Beograd-Miami >>> Celebrity Infinity  (Read 2028 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline niggor666

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
  • Next year in this time, i'll be a milioner :)
    • View Profile
Ima li ikog ko putuje za Majami pocetkom novembra?  :pilot:
....bar server

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: 07.11 2013. Beograd-Miami >>> Celebrity Infinity
« Reply #1 on: 12/October/2013 »
E delijo..Putujem ja malo kasnije ako ne dodje do promena 15.novemb Celebrity Reflection..Mozda smo i zajedno bili na intervjuu u skoplju..Ja sam isto bar waiter..Javi se..Je si li resio kartu tj kupio,i uzimas li preko agencije..

Offline niggor666

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
  • Next year in this time, i'll be a milioner :)
    • View Profile
Re: 07.11 2013. Beograd-Miami >>> Celebrity Infinity
« Reply #2 on: 21/October/2013 »
E, ja sam imao skype intervju 14.03... A kartu sam platio 420e preko Kouzona...imao sam i za 400e sam da je uzmem, ali eto pustio sam njih da mi rese to...Ja ti krecem 6.11 Beograd-Minhen-Ć arlot-Majami  :pilot:

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: 07.11 2013. Beograd-Miami >>> Celebrity Infinity
« Reply #3 on: 21/October/2013 »
Ja sam bio nekad 2-3 aprila u Skoplju tako nesto bijase..Znaci nismo zajedno bili, a nisam ni jedini koji ceka evo do jos da se ukrca za Bar department:neee:..Pa ako ne dodje promene 16-og..Reci mi kad si uzeo kartu tj prije koliko i je li preko Nisa-Kouzona..To je Ok varijanta ako budu i meni tako naplatili a ne 550-600..Pozdrav

Offline niggor666

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
  • Next year in this time, i'll be a milioner :)
    • View Profile
Re: 07.11 2013. Beograd-Miami >>> Celebrity Infinity
« Reply #4 on: 24/October/2013 »
Pa imas popust za pomorce, ja sam bio u agenciji Hipnos, u Beogradu...kod njih bi me karta izasla 400e...sto sam i Milanu u Kouzon rekao, pa ako oni ponude slicnu cenu uzecu preko njih...e sada, on je rekao 420e...kada sam im vec dao te silne pare, mogu i tih 20e vise da platim...  :money: Kako mi se let blizi, trema se povecava... :pilot: 7.12 nam se brodovi srecu u Miami-u  :plovim:

Offline laki8

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: 07.11 2013. Beograd-Miami >>> Celebrity Infinity
« Reply #5 on: 25/October/2013 »
Hahaha..Znam sta pricas oko tematike treme... :neee: :uzdravlje:
Ali xxxxxx ga i to ce da se prodje pa ako bog da se pije kafa tamo negde posle odradjenih prvih 20-30 krucijalnih dok se ne uhodamo...Upoznat sam oko Hipnosa :yahoo:..Oni su Ok za pomorce..
A bice sretanja za kafa desavanja negde na kopnu, tak ak se slucajno ne vidimo tada 7.12..Saljem ti i pm...pozdrav