Posao na Brodu > Rijecni Brodovi ~ River Ship Jobs

Rijecni brodovi *Ukrcaj*

(1/2) > >>

cortomaltesepg:
Da li su počeli sa ukrcavanjem?

dubica:
Nešto pozitivno u ovim teškim danima ,za cruise inustriju .Završio je prvi riječni cruise na Rajni   Straubing  Düsseldorf. Svicarski operator Scylla brod Nicko Vision, sve se odigralo po novim pravilima na brodu . Arno Reitsma, CEO  Scylla AG,izjavio je da je zadovoljna i da će firma sljedeći mjesec ,polako povećavati kapacitet i da je ljetna sezona otvorena .

cortomaltesepg:
Ne znam da li je pametno sada se prebaciti sa okeanca na rijecni?
Mislim dok ovo cov19 s**** ne prođe...

pspman:

--- Quote from: cortomaltesepg on 15/June/2020 ---Ne znam da li je pametno sada se prebaciti sa okeanca na rijecni?
Mislim dok ovo cov19 s**** ne prođe...

--- End quote ---

pa koja je verovatnoca da ces tek tako brzo upasti na recni? okeanci ce nadam se od novembra krenuti, posto evo Evropa se otvara.... Kontam da ce se krenuti po Aziji i Australiji prvo,pa tek onda Amerika... Ko zna,mozda i naprave neki turnaround day po Karibima, tipa Curacao.... Posto vidim da je par Princessovih brodova stajalo u luci 14 dana,bez ikakvih problema

indimenti:
Skila za sad punom parom, Niko, Trezers, Esprit, Sejvor, Perla, Tiara.. moguce da ima jos par brodova, nisam gledao. Moja zena ide 24 na Esprit, ja cim dobijem vizu. Tako da nije tako crno sve. A sto se tice okean-reka, mislim da ce okeanski znatno kasnije poceti od reke.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version