Posao na Brodu > Rijecni Brodovi ~ River Ship Jobs

Sezonski vs cjelogodišnji ugovor na rijecnom brodu

(1/4) > >>

Lu:
Može li mi netko objasnit razliku?
Ako pretpostavimo da sezona traje do 11.mj., da li je jedina razlika što sezonci ne primaju naknadu do iduće sezone , a ovi sa cjelogodišnjim ugovor jesu?
 Ili sa cjelogodišnjim ugovorom ipak radiš cijelu godinu, od aprila do aprila sa povremenim pauzama?

Robhino123456:
A neznam ni ja volio bi da netko odgovori dobio sam i ja za stalno ugovor, ako neko ima za stalno ugovor za Scylla pa da malo vise napise o tome.

sukimanijak:
Cao Kolege, ovako, ja cu pricati iz mog ugla sa Vikinga. Nama su isto ponudjeni ugovori za stalno, gde je razlika izmedju stalnog i sezonskog ta sto je kod Permanent Ugovora manja plata (500e), duruga stvar nemate prava na bonuse (koje imamo barem na Vikingu), trece, dostupni ste non stop, sto znaci da kada vas pozovu nemate bas opciju da kazete ne. Prednost ovoga ugovora je sto ste vise "zasticeni" u odnosu na sezonce, malo je komplikovanije da date/dobijete otkaz i sto primate platu i sto ste osigurani ova 2 meseca dok smo kuci. U svakom slucaju dok se pripremamo za sezonu 2024, ja sam potpisao sezonski ugovor i drzacu se njega. Ako trebaju informacije, tu sam.

Lu:
Hvala puno, sad je jasnije. Reci mi povratnu kartu kod odlaska kući na godišnji sam financiraš?
Da li to oni vraćaju?
Gledam sad ako si npr. negdje bogu iza nogu skroz na zapadu Francuske povratna te dođe oko 600 eura.  :hehe: I ako odeš doma u sezoni 2 puta na odmor, ode dobar dio plaće :nono:
Ovdje jedan forumaš mi je rekao da nije išao na godišnje jer je bila skupa karta a i htio je više zaradit.

Simonovski:
Sreca pa nas sa ovih prostora stavljaju pretezno na Dunav, pa se vecinom puta ide/vraca  na odmora iz Budimpeste, Bec, Rumunija.

Desilo se i meni par puta iz Amsterdama onda sam nasao kartu 200 evra uz to da trebas sedeti 10 na zracnoj luci u

Istanbul (cekam jeftin let) a onda u tih 10 sati potrosim 70 evra na pice, cigarete, sendvic..... i kad vidis bolje da sam isao

direkt za 300e.

A prvu i zadnju kartu oni placaju.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version