Author Topic: Slika za vizu 5x5cm???  (Read 7038 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Superstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Slika za vizu 5x5cm???
« on: 25/July/2011 »
Nisam uspio napraviti upload slike za ambasadu na njihovoj stranici , te sam nakon toga pročitao da slike trebaju biti 5x5 cm , dali je to istina ili??? Sutra idem ujutro u ambasadu pa bi mi brzi i točni odgovori bili od velike pomoči.  =""
Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.
Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Slika za vizu 5x5cm???
« Reply #1 on: 25/July/2011 »
Nisam uspio napraviti upload slike za ambasadu na njihovoj stranici , te sam nakon toga pročitao da slike trebaju biti 5x5 cm , dali je to istina ili??? Sutra idem ujutro u ambasadu pa bi mi brzi i točni odgovori bili od velike pomoči.  =""

Mora biti 5x5 cm i po njihovim standardima, kao na sajtu sto pise. Slika se mora uploadovati, probaj 100 puta ako treba, jednom ce ici. Nadam se da znas da kad jednom otpocnes aplikaciju, imas 20 minuta da je kompletiras...

Sretno  :uzdravlje:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Slika za vizu 5x5cm???
« Reply #2 on: 10/May/2012 »
Mora biti 5x5 cm i po njihovim standardima, kao na sajtu sto pise. Slika se mora uploadovati, probaj 100 puta ako treba, jednom ce ici. Nadam se da znas da kad jednom otpocnes aplikaciju, imas 20 minuta da je kompletiras...

Sretno  :uzdravlje:

Kako mislis 20 minuta?
Vremenski ogranicena ne razumijem ja bih trebao pocet to popunjavat ja sam to mislio laganini prostudirat ??
Explain me a little bit more plase.  :pilot:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Slika za vizu 5x5cm???
« Reply #3 on: 10/May/2012 »
Kako mislis 20 minuta?
Vremenski ogranicena ne razumijem ja bih trebao pocet to popunjavat ja sam to mislio laganini prostudirat ??
Explain me a little bit more plase.  :pilot:

Pa lijepo, 20 min. Ako u tom vremenskom roku ne popunis aplikaju, i onda kliknes submit za istu, pisace ti ''your session has expired'' ili tako nesto.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Slika za vizu 5x5cm???
« Reply #4 on: 10/May/2012 »
Pa lijepo, 20 min. Ako u tom vremenskom roku ne popunis aplikaju, i onda kliknes submit za istu, pisace ti ''your session has expired'' ili tako nesto.

To samo tako kazu da imas 20 min vremena da popunis! Ja sam moju popunjavao 75min  :hmm: .
Stvarno tesko da neko moze da je popuni za 20 min, cin na neko pitanje odgovoris sa DA onda ti iskace nova 3 pod pitanja i samo pitanja pa pitanja. Tako da opusteno nije 20 min.

zzz

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Slika za vizu 5x5cm???
« Reply #5 on: 11/May/2012 »
Nije vremenski ograniceno ipak mozes da ispunjavas formular koliko ti zelis :)
Provjerio sam sa svim ljudima koji su ispunjavali vec i danas cu i ja pocet pa cu te obavijestit dali je to ograniceno oo...

PoOzdrav
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Slika za vizu 5x5cm???
« Reply #6 on: 11/May/2012 »
Nije vremenski ograniceno

Onda su promijenili tip aplikacije od pocetka prosle godine. I bolje je da jesu, jer je ono bio totalni smor.
When it comes to money, nobody can be trusted !