Author Topic: Najvise im treba ljudi za housekeeping  (Read 2374 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Najvise im treba ljudi za housekeeping
« on: 27/November/2013 »
Najvise im treba ljudi za housekeeping,tako da postoji velika verovatnoca da cete biti primljeni ako ste konkurisali za taj department.
Navodno su Ex Yu radnici dosta cenjeni u housekeepingu.
Jedan poznanik je hteo za konobara,ali mu je receno da ne traze konobare.Iz mog nekog iskustva sa intervjua,najvazniji je engleski i da pokazes da stvarno znas taj posao.
Mogu i parovi na jedan brod,godine starosti nisu problem.


Mislim da housekeeping nece imati praktican deo,nego teorijski da objasnis kako se sprema soba npr. ,koja se sredstva koriste itd...

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Mislim da housekeeping nece imati praktican deo,...
« Reply #1 on: 28/November/2013 »
Ej cisto sumnjam! Ako te brine sto je u hotelu nema potrebe,Iz prethodnih mojih iskustava uvek su intervju organizuje u nekom hotelu! I Setup kreveta je skroz drugaciji ovde od onoga na brodovima! TAko da sumnjam.  :hmm:  Da i ja idem za Beograd 9 ili 10 jos cekam da mi jave! Posalo sam potvrdu da sam zainteresovan za posao!  :money:  I sto je anjbolje zaboravio sam da pitam kolika je plata:) hahaha  Inace na recnim je Housekipping mnogo laksi nego na Prekookeanskim brodovima. Ali je najteze prtljag istovarati i sam taj dan kad stari gosti odlaze a novi dolaze!  Onda je maraton  :pilot:

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Mislim da housekeeping nece imati praktican deo,...
« Reply #2 on: 28/November/2013 »
I bolje je sto nisi pitao za platu,inace je 1150 evra plus tips.A gde je lakse ne znam.Prijateljica koja je trenutno na Vikingu,kaze da je kao u Ausvicu i da im uvek fali ljudi.

Offline Nemanja0309

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Mislim da housekeeping nece imati praktican deo,...
« Reply #3 on: 28/November/2013 »
Znaci plata bi trebala da bude blizu 2000 evra!  ::yes:: To je sasvim odlicno! DA i ja imam dve drugarice koje rade an vikingu! KAzu mi da se raditi mora ,to je neminovno...Za te pare se i ocekuje da radis kao u Ausvicu :D Ja sam prezadovoljan sto sam se skinuo sa Kruzera! Ono je tamo nepodnosljivo! Ali ima prednosti kao sto je usavrsavanje jezika i sticanje iskustva! Zvao sam danas Feron i kazu mi da ljudi koji dobiju posao najkasnije se ukrcavaju u aprilu! Tako da se ide MArt-april! To me obradovalo jer citam po Forumu da ljudi cekaju po 6 meseci na ukrcaj... :waiting:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Najvise im treba ljudi za housekeeping
« Reply #4 on: 29/November/2013 »
verovatnoca, navodno, mislim, treba da bude, kažu, ne znam ...  no;;;

Bolje bi vam bilo da prestanete nagađati.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Najvise im treba ljudi za housekeeping
« Reply #5 on: 06/December/2013 »
Nema se tu sta nagadjati kad vam je sve na tacni, samo malo prosetajte forumom... Neko je vec rekao da radi kao cabin stewardess i uvek izadje oko 2600e mesecno