Author Topic: 05.07.2014. Beograd - Frankfurt - Orlando >>> Carnival Liberty  (Read 5952 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Eto i nove epizode mog brodskog života.

Brod je još veći i lepši od prethodnog, a kad sam pogledao luke u koje ću ići, skakao sam od sreće... :run:
Bahami (Nassau, Freeport, Half Moon Cay), Grand Turk, Meksiko (Cozumel, Costa Maya), Belize, Honduras (Mahogany Bay), Devičanska ostrva (St. Thomas), St. Maarten, Portoriko (San Juan), Aruba, Curaçao, Bonaire!

Dok mi je rad na brodu još bio samo san, imao sam 2 velike želje - da jednog dana jašem konja na beloj peščanoj plaži i u prozirnoj tirkiznoj vodi Half Moon Cay-a... tu sam želju ostvario... 3 puta. :yeah:

I druga je da budem na onoj plaži na St. Maarten-u iznad koje sleću ogromni avioni samo par desetina metara iznad glava posmatrača. To ću izgleda uskoro overiti. :yahoo:

Fenomenalne su i sve druge stvari koje doživljavam i mesta koja vidim, naravno, ali ove 2 želje su nešto što me je inspirisalo dok sam jurio posao na brodu.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Uživaj @Princ  :clapping:  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Uzivaj u svakom trenutku Prince  :uzdravlje:

Eh St. Marteen, tamo postoji jedna palma ispod koje sam ostavio ludi zivot o krenuo pisati novu knjigu. Pozdravi mi palme blizu porta!  :wave:

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
sretno prinče... :wave:

"It always seems impossible until it's done"

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Hvala, GOAT!  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile


I druga je da budem na onoj plaži na St. Maarten-u iznad koje sleću ogromni avioni samo par desetina metara iznad glava posmatrača. To ću izgleda uskoro overiti. :yahoo:



Imam neki osjecaj da ce taj avion biti plave boje, bio ja-vidio ja  :run:

Sa srecom, mozda se i vidimo ovaj put  :plovim:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
mirno more  :plovim:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Sretan put i mirno more  :wave:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Hvala svima! :uzdravlje:

taze vesti sa Liberty-ja

Koji intelektualac... :giggle:

Offline ld3d

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Eto i nove epizode mog brodskog života.

Brod je još veći i lepši od prethodnog, a kad sam pogledao luke u koje ću ići, skakao sam od sreće... :run:
Bahami (Nassau, Freeport, Half Moon Cay), Grand Turk, Meksiko (Cozumel, Costa Maya), Belize, Honduras (Mahogany Bay), Devičanska ostrva (St. Thomas), St. Maarten, Portoriko (San Juan), Aruba, Curaçao, Bonaire!

Dok mi je rad na brodu još bio samo san, imao sam 2 velike želje - da jednog dana jašem konja na beloj peščanoj plaži i u prozirnoj tirkiznoj vodi Half Moon Cay-a... tu sam želju ostvario... 3 puta. :yeah:

I druga je da budem na onoj plaži na St. Maarten-u iznad koje sleću ogromni avioni samo par desetina metara iznad glava posmatrača. To ću izgleda uskoro overiti. :yahoo:

Fenomenalne su i sve druge stvari koje doživljavam i mesta koja vidim, naravno, ali ove 2 želje su nešto što me je inspirisalo dok sam jurio posao na brodu.

Prince dobrodosao nazad...

Zelim ti fin ugovor I mirna mora.

Od leta koji si dobio pa do portova koje ces vidjeti\si vidjeo stvarno nema se sta reci nego, cestitam.
Nisam ni znao da se Liberty preselio u Port Canaveral...sada ste tamo zajedno sa Sunshine ako se ne varam.
Vjerujem da si mnoge od ovih luka obisao, ali posebno bi brate izdvojio Arubu....tu se pazi da te zelja ne prevlada pa da kazes da se ne vracas na brod, koliko je lijepo.  San Juan je isto u jakoj konkurenciji. Ali ne, ne smijem a da ne pomenem taj prelijepi St. Maarten I njegove plaze. Ta sa avionima je posebna prica. U St. Thomas-u preporucujem tour sa zicarom koja te void na uzvisenje sa kojeg se vide Virgin Islands - tek tada imas overview gdje si dosao I sta gledas.

Belize...ako volis profesionalno ronjenje to je kazu jedno mjesto na svijetu gdje je ronjenje najljepse a grad kao grad, nista specialno.

Vidim da ces da se kliznes I u Roatan (Mahogany Bay) iskoristi jeftini taksi I provozaj se na drugu stranu ostrva...plaza se zove South Beach, cini mi se....moze se uporediti sa Half Moon Cay (danas me sunce ubilo na HMC).

Moj brat zivi u Cocoa Beach (susjedno mjesto do Port Canaveral-a) a znam da je embarkation zauzet za IS, te ako ti sta trebadne iz prodavnica, pisi da ti se moze dostaviti.

I da...na kraju - neces mi pobjeci 30.07. jer se tada nalazimo u Nassau!!! Pivo ti ne gine...

Pozdrav I sve najbolje.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Hvala, kolega! I na lepim željama i na dobrim savetima. :uzdravlje:

Što se Nassau-a tiče, 99% ću ići na Balmoral "po zadatku"... tako da ako i vi idete da pomažete ShorEx-u, možemo se tamo naći. ;D

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile
Pošto su prvi iz moje grupe (intervju u Atini), par iz Bugarske, dobili raspored početak desetog meseca, pomirio sam se sa sudbinom da ću se načekati.

Danas me zove A. regruterka CL, pita da li sam proveravao inbox, jesam... ali, mail je stigao 5 minuta pošto sam proveravo  :D


Šta da ti kažem  

SHIP:  CARNIVAL LIBERTY
SIGN-ON DATE: 6 SEPTEMBER 2014
SIGN-ON PORT:  PORT CANAVERAL
ARRIVAL DATE:  5 SEPTEMBER 2014
ARRIVAL CITY:  ORLANDO

znači

 :uzdravlje:

Offline solex86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Lepa vest druze. Mirno more. Sve najbolje. :clapping: