Posao na Brodu > Sarajevo

Zdravstveni pregled - Sarajevo.

(1/11) > >>

GUFF|:
Evo šašavog nakon kraćeg "odsustva"!
Da se pohvalim Goofy je prošao za Image.
 :run: :run:


Eh sad!
Pošto sam vidio da nemate opširnijih informacija o vađenju ljekarskog u Sarajevu tu sam ja da počnem pisati opširnije.
Naime danas sam zvao plikliniku i javila se neka sestra kojoj sam sve lijepo obijasnio ko me preporučio za koju kompaniju cu raditi koju poziciju (u ovom slucaju Image) i naravno da trebam da vadim ljekarski itd.
Ja sam pitao za radno vrijeme jer mi je problem , radim svaki radni dan od 8 do 5 i onda me sestrica spojila sa vlasnikom "Dr.Odobašićem" da se dogovorimo , preko telefona je djelovao jako ljubazno.

Eh onda sam isto i njemu objasnio kao njoj , bla .. bla .. blaa.. i onda sam ga pitao dali rade vikendom on je rekao NE ali napravit cemo iznimku radi tebe da dodem u subotu ujutro da odradimo pregled.
I to me jako jako iznenadilo tako da sam hepi nemoram vise izmisljat na poslu gdje moram sta moram itd itd itd.. bas sam se bio zabrinuo.

Eto dragi moji forumaši i šefe palim sutra naveče za Sarajevo spavam tamo kod frenda i subota ujutro se pocinje sa ljekarskim. Nadam se da ce sve proci okey.
Bićete odma obaviješteni kada završim. Šta , kako , gdje to nać koliko platit i tako to.

Goofy over and out.  :pilot:

aleksabl:
e svaka cast bratac.
i ja moram da odradim taj ljekarski..
javi kako je proslo i da li se sve zavrsava na jednom mjestu.
zivio

GUFF|:

--- Quote from: aleksabl on 05/April/2012 ---e svaka cast bratac.
i ja moram da odradim taj ljekarski..
javi kako je proslo i da li se sve zavrsava na jednom mjestu.
zivio

--- End quote ---

Ništa javljam vam sve.
Drago mi je da imam mogucnost nadopune foruma korisnom informacijom.

Speak ya soon as possible.

Frank White ac:
e super da si prosao,cestitam i naravno da prodjes i taj medic.

Seaman:

--- Quote from: GUFF| on 05/April/2012 ---nemate opširnijih informacija o vađenju ljekarskog

--- End quote ---

Javi i koliko je para, to je vrlo bitna stavka  +U+

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version