Author Topic: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju  (Read 32350 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Krule

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #90 on: 13/June/2014 »
Ja mislim 99% da je P&O Australia, jer pursere salju ili na Princess ili na P&O Australia, tako da si vjerovatno pogresno cula.

Može lako biti...kažem povezala sam zbog gore opisanog i napisala u prvom da mislim da je Uk.  ;D

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #91 on: 13/June/2014 »
mislim da je intervju bio u Kuala Lumpuru jer gde bi inače Princess održavao intervjue na Balkanu, sarcasm off dajte narode citajte naslove tema i makar malo ukljucite logiku pre koriscenja tastature

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re:
« Reply #92 on: 13/June/2014 »
mislim da je intervju bio u Kuala Lumpuru jer gde bi inače Princess održavao intervjue na Balkanu, sarcasm off dajte narode citajte naslove tema i makar malo ukljucite logiku pre koriscenja tastature

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока
Pa i ti malo ukljuci logiku kada se vec pravis pametan. Djevojka prica o tome kako je prosla intervju za pursera i kako nije sigurna za koju kompaniju ide na brod. Po cemu je to odstupanje od teme?! :waiting:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #93 on: 13/June/2014 »
po tome sto je pitaju gde je imala intervju a sta pise u naslovu????  princess-pa on drzi intervju u bgd-u samo. ovde nekad coveka tolko istripuju i totalno spinuju temu da zazali sto je bilo sta napisao. Inace sedeo sam iza devojke (najlepsi osmeh u sali)  tako  da znam da zna za koji su je P&O zvali -australia,kako si i ti rekao.

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #94 on: 13/June/2014 »
Beograd nije Backi Jarak,možda se pitanje odnosilo na gde u Beogradu je bio intervju,pošto non'stop menjaju hotele za finalni intervju.
Tako da si možda pogrešno rastumačio pitanje i unosiš bespotrebnu nervozu,ako ne možeš da pomogneš,nemoj ni odmagati. :rtfm:
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re:
« Reply #95 on: 13/June/2014 »
po tome sto je pitaju gde je imala intervju a sta pise u naslovu????  princess-pa on drzi intervju u bgd-u samo. ovde nekad coveka tolko istripuju i totalno spinuju temu da zazali sto je bilo sta napisao. Inace sedeo sam iza devojke (najlepsi osmeh u sali)  tako  da znam da zna za koji su je P&O zvali -australia,kako si i ti rekao.

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока
Pa da, pitaju je gdje je imala ''Glavni intervju'', sto je ujedno i naslov teme.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #96 on: 14/June/2014 »
Na ovom forumu ima baš talenata za to da se ulove nekog sporednog detalja i totalno se udalje od poante i odvedu razgovor u nekom sasvim desetom smjeru. Nastala je mala konfuzija oko koji P&O je curi dao posao, s obzirom da bi ušla u povijest kao prva da je to bio britanski P&O, pa je na trenutak sve ostalo palo u drugi plan.  U međuvremenu je razjašnjeno o čemu je riječ, pa nema mjesta glupom prepucavanju je li neko pitanje bilo na mjestu ili nije.

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #97 on: 15/June/2014 »
Desava li se sta, da li je ko dobio LOE ko je imao finalni preko Kouzona za Princess pre 20ak dana?

Offline m0ca

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #98 on: 15/June/2014 »
Desava se... Meni jos nisu ni odgovorili dal' sam proso  :waiting:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #99 on: 15/June/2014 »
ja sam zvao pre neki dan da proverim dal je sve u redu, posto su mi odmah rekli da sam prosao i pitao sam za LOE, rekli su da su pozivna pisma pocela da stizu ali da jos uvek nisu poceli da sredjuju aplikacije i da spremam pare da ce to biti do kraja meseca ili pocetkom sledeceg

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #100 on: 15/June/2014 »
m0ca pa zovi i pitaj sta se desava, nemoj da cekas da te oni zovu, cimaj ih i vidi na cemu si, da znas sta i kako...

OPEL CS, i meni su isti dan na finalnom rekli da sam prosao, dobro je da su pocela da pristizu, znaci nesto se desava barem, ostaje nam sam oda cekamo... ;)

Offline m0ca

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #101 on: 26/June/2014 »
Skoro ceo mesec prodje, odgovora nema... Inace, aplicirao sam za poziciju assistant carpenter i odradio intervju sa Antoniom pa moram da cekam odobrenje od Karla iz Napulja.
Jedna stvar mi nikako nije jasna... Dal' je moguce da im jeb*no treba jeb*nih mesec dana i vise da mi odgovore da li sam jeb*no prosao/nisam prosao/potreban dodatni skype intervju! Malo je reci da sam poludeo... Ajd' razumem da se ceka LOE, to svi cekaju, neko duze, neko krace. Ali, ovo mi je van svake pameti.
Ima li jos nekoga da jos uvek ceka na odgovor da li je prosao? 

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #102 on: 27/June/2014 »
ja cekam,skoro kompletni  staff mislim da jos ceka

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Offline m0ca

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #103 on: 27/June/2014 »
Barem neka olaksica ako tako moze da se nazove... Razmisljao sam ovih dana da pozovem direktno kancelariju u Napulju i da vidim o cemu se radi ili da posaljem mail direktno tom Karlu, al' reko' ajd' neka jos koji dan, mozda je covek na odmoru ili nesto slicno. U svakom slucaju krajnje frustrirajuce.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: 29.05.2014. kompanija Princess - Glavni intervju
« Reply #104 on: 27/June/2014 »

 Ali, ovo mi je van svake pameti.


Šta ćeš tek ako ti kažu da si prošao?



 :wave:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)