Author Topic: "If you are applying for more than one visa type ..." Koji k. da sad radim??  (Read 1944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Evo Fate  oT
Odradila jedan ugovor a vec zaboravila proceduru.
Ispunila sam aplikaciju na US Embassy stranici i oznacila C1/D vizu i B2.. I sad me kopka ono "If you are applying for more than one visa type (e.g. B1/B2 and C1/D or similar), you must fill out two application forms, one for each visa type."
Ne kuzim. Ak ispunjavam drugu aplikaciju dobivam i drugi broj. Ili ne trebam to ispunjavat?? Totalna plavusa!
A da ne pricam da sam mail o novom schedulu dobila tek danas (letim 22-og Travnja) a prvi slobodan termin u Ambasadi je 28-og Travnja. Koji k. da sad radim??

Dobra ona: Duga kosa..kratka pamet  ???

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
OK, plavusa dobila telefonsku liniju sa ambasadom sinoc pa da prenesem steceno znanje :)

Prvo ispunjavam online aplikaciju DS-160 SAMO za pomorce. Dogovorim schedule i isprintam bar kod.
Onda ispunjavam istu aplikacuju (DS-160) ali za turisticku vizu (i jedna i druga su vam navedene pod neuseljenicke). Printam bar kod i NE dogovaram termin.

Na dogovoreni termin koji sam dobila prilikom ispunjavanja prve aplikacije za crew vizu donosim OBA papira sa bar kodovima i to je to.
Bar mi je tak dobar stricek na telefonu objasnil :)