Author Topic: Finalni intervju October 2011  (Read 14281 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #30 on: 17/October/2011 »
g-din Zoltan koji je bio predavac na treningu, zna li neko koja je njegova pozicija u Best Crew agenciji ili sta je vec.. Malo mi nije jasna njegova povezanost i Safe cruise.. Ako neko zna i moze molio bih pojasnjenje.. Hvala  no;;;

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #31 on: 17/October/2011 »
Gdin Zoltan radi za "Best Crew" tj. "Gastro Guard" agenciju iz Madjarske.  Oni su za Princess nadlezni za nas region, a SAFE CRUISE je posrednik. Mi smo imali intervju u Budimpesti u njihovim prostorijama...  Janos je inace vlasnik agencije, a Judit takodje radi za njih. (to su ljudi koji su vas ispitivali na preliminarnom)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #32 on: 18/October/2011 »
hvala wolfns  :uzdravlje:

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #33 on: 18/February/2012 »
Iskreno mi je žao, ali kao što i ti reče GLAVU GORE, i samo malo više ozbiljnosti.

Moja malenkost je prosla, pozicija Welder, 09. smo imali finalni a 10. praktičo, tj. varili smo ispred gosn.Carla, jedan horizontalni var i varenje cevi, bilo nas je četvorica, svi prošli.

17.Oktobra krece Safety Training ( za pomorsku knjižicu ).

Čestitam svima, i svako dobro, a tebi tazzz...drž se, nedaj se !!!!
Samo da pitam kojim postupkom zavarivanja ste radili vertikalu i cev tig ili kombinacija tig rel.
Hvala