Author Topic: Poslednji preliminarni intervju za Princess Cruises i P&O Australia ~ Jan 2012  (Read 24902 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Ja sam za buffet i javili su mi sutradan...ne znam sto vam ne bih javili isto kad i nama ...  :( 

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Finalni intervju ce se odrzati poslednje nedelje februara, a trening ce najverovatnije biti odrzan od 13. do 16. februara.

Tokom naredne sedmice cemo Vam potvrditi tacan datum odrzavanja treninga u Beogradu.


Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
cool ! hvala neb, valjda cemo docekati  :deda:

Offline jelena0303

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
  • Hvali more, drz se sanka....
    • View Profile
Cula sam se danas s Ivanom, imaju svu moju dokumentaciju i rekao mi je da ce me zvat iza 1 februara! Jel ikome javljeno nesto vezano za trening?

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Finalni intervju ce se odrzati poslednje nedelje februara, a trening ce najverovatnije biti odrzan od 13. do 16. februara.

Tokom naredne sedmice cemo Vam potvrditi tacan datum odrzavanja treninga u Beogradu.



pa evo ovo je neb napisao ... izgleda da je to to

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Hvala ``neb``.To je to.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Jel zna neko dal' se bas mora dolaziti za preliminarni ili se moze obaviti preko skypa, i da li se mora prisustvoati treningu, mislim na SC i Kouzon, jer sam ja bio u EP na treningu, ali svakako zelim da apliciram i na ove dvije agencije, jer mislim da su mi tako vece sanse, jer planiram ici za Bartendera, a svi kazu preko EP-a za Carnival da je skoro nemoguce odmah proci za Bartendera...

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Ne želim da osporavam tvoje iskustvo ali i kako si čuo za EP slično ti je i sa SC za posao Bartendera.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Ma meni je veci problem neiskustvo na poziciji servera nego iskustvo na poziciji bartendera, jer nikad nisam radio ispred bara, nego samo iza, i mislim da bi mi na toj poziciji bilo 100 puta teze napredovati, jer skoro da ne znam tacnu uzeti...

Offline Sheila

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
@Andrej_Sa
Kontaktiraj Kouzon direktno i raspitaj se. Mislim da bi ti oni mogli pomoci, mada...nikad se ne zna. Sretno u svakom slucaju  :uzdravlje:
Force yourself and you will be surprised what you can do!

Offline Tompalino28

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Andrej majstore ajmo na Kouzon ;)
Samo ti mješaj koktele, ja ću ih nositi :p
:uzdravlje:

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Andrej majstore ajmo na Kouzon ;)
Samo ti mješaj koktele, ja ću ih nositi :p
:uzdravlje:

Ja sam kontaktirao Kouzon, rekli mi da posaljem CV, to sam i uradio i naveu u mailu da ne bih isao za bar servera jer to nisam nikad radio... Nisam jos dobio odgovor.

Sinoc bio s drugom koji se tek vratio sa RC-a, on je isao za bar waitera, super mu je bilo, i on je malo skeptican za poziciju Bartendera, ali mi kaze da u principu Bartender nije njemu nadredjen, nego samo Head Bartender, sto mi po logici zvuci kao da ima sanse da se prodje odmah. Njemu je sefica nakon prvog ugovora ponudila promotion za Bartendera, kao on joj rekao da ce razmisliti...

Btw fresh informacija je da je momak za 6 mjeseci zaradio nekih 13000$ s tim da se dosta borio i trudio jer im je ruta bila Norveska, Holly Land, i poslije Brazil.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
To je dobra lova,ja bih bio zadovoljan i sa upola tolika za prvi ugovor.Samo sto meni nude poziciju pomocnika u baru jer nemam dovoljno iskustva ni godina za Barwaiter`a.Probao sam samo preko SC jer su mi najbliži i najpovoljniji.Preko njih će me izaći sve oko 800-900 eu a da idem preko Zagreba ili Skoplja bilo bi duplo siguran sam,tako da sam na daj šta daš.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
To je dobra lova,ja bih bio zadovoljan i sa upola tolika za prvi ugovor.Samo sto meni nude poziciju pomocnika u baru jer nemam dovoljno iskustva ni godina za Barwaiter`a.Probao sam samo preko SC jer su mi najbliži i najpovoljniji.Preko njih će me izaći sve oko 800-900 eu a da idem preko Zagreba ili Skoplja bilo bi duplo siguran sam,tako da sam na daj šta daš.

Ako su ti novci za pocetak problem, onda idi i za bar utility, ako si sposoban i zeljan dokazivanja, vrlo lako ces dobiti promotion, kako svi kazu najbitnije je otici i odraditi prvi ugovor!


Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
E upravo to,odraditi prvi ugovor pa ako ne padne promocija bar ću znati kakvo je stanje i jesam li kompetentan,a ako jesam ići preko druge agencije za višu poziciju al opet smatram da mi je 1000$ čisto mesečno sasvim dovoljno.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .