Author Topic: 18.04.2014. Beograd-Pariz-Atlanta-FLL -> Celebrity Eclipse  (Read 3367 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ima nekog da putuje tad ili da ponesem neku dobru knjigu za drustvo  oT oT  ""]]

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile

Ja sam dobio isti brod,samo sto cu ja doci par mjeseci kasnije :D

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Koliko je to par meseci ? :)

Offline KuukaJunior

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Op :)
Pozdrav braco :))))
Ja sam prosao glavni za Celebrity i jos cekam LOE. :)
Na koje ste pozicije upali i preko koje agencije?
Pozdrav iz Banjaluke.
Nebojsa
Ask me :))

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile


Pozdrav  :yahoo:

Pozicija je ass't. waiter, preko kouzona, intervju prosao 16 oktobra, za koju poziciju ti cekas i kad si prosao ?

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile

Pozdrav  :yahoo:

Pozicija je ass't. waiter, preko kouzona, intervju prosao 16 oktobra, za koju poziciju ti cekas i kad si prosao ?
ista pozicija kao ti je kod mene u februaru nekad sam imao interviju a ja necu prije 10mjeseca na brod :D al su mi vec poslali loe

Offline komsha89

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re:
« Reply #6 on: 15/April/2014 »
A kako uspes da odlozis ukrcaj kad ti je vec stigao loe?

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6030X уз помоћ Тапатока

Offline Katerina

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Dolazim na Eclipse početkom šestog mjeseca... tri mjeseca ugovor- youth counselor...vidimo se :) Ovo mi je drugi sezonski ugovor odradila jedan u zimi...

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Ja sam dobila eclipse 2.8. Ali,iskreno dvoumim se da li da prihvatim. Dugi su kruzevi i cula sam da nisu neke pare. Aj javi kako je iz prve ruke da znam....a portovi su extra....samo zbog njih vredi ici....

Offline Katerina

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Ja sam dobila eclipse 2.8. Ali,iskreno dvoumim se da li da prihvatim. Dugi su kruzevi i cula sam da nisu neke pare. Aj javi kako je iz prve ruke da znam....a portovi su extra....samo zbog njih vredi ici....

Da kruzevi su stvarno dugi...al ja sam oduševljena s lukama... istina neću ni ja zaraditi kao u zimi jer su ono bili kruzevi po 4 dana i dalo se zaraditi ekstra para zbog puno djece na brodu... Al luke su predobre i nadam se da ću uspjeti vidjeti većinu. Javim ti kako je :) al po meni je najvažnije da je dobra radna atmosfera i ekipa..al ak su ti pare jedino zbog čega ideš... razmisli...