Author Topic: Hoce li biti problem ako dodjem bez toga papira?  (Read 2948 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Superstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Znaci , kod ugovaranja termina za vizu nisam imao printer uz laptop i nisam isprintao onu stranicu gdje pise u koliko sati moram doci.
 Onaj drugi papir sa bar kodom sam isprintao , sad me zanima hoce li biti problem ako dodjem bez toga papira?
Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.
Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.

Offline steff 189

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Budi bez brige druze,oni su tamo zapisali tvoje ime i vreme kad ti je zakazano,tako da taj papir sa detaljima nije bitan,bitno je da poneses taj papir sa bar kodom,dhl obrazac,pasos,pozivno pismo i uplatnicu za vizu i to bi bilo to,bar sam ja to nosio pre par nedelja. pozdrav i srecno!  :uzdravlje:

Offline Superstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
E hvala puno ! :)  Samo ako nije problem da mi obajsnis sto je to pozivno pismo?
Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.
Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako imaš LOE (letter of employment), ne treba ti pozivno pismo
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline steff 189

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Pa ja sam na Princessu i kod njih prvo dobijes pozivno pismo koje je tu samo kako bi ti ubrzalo vizu(u njemu stoji datum ukrcaja i brod,ali to je zbog ambasade,datum i brod nisu tacni) kad dobijes vizu Princess te ubaci u sistem i cekas datum ukrcaja.To je sto se tice Princessa :)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
@ Superstar
Pogledaj, pa sledeci put, ako nemas printer sa laptopom, skini ovaj fini programcic, koristice ti. www.bullzip.com, besplatan PDF printer  :uzdravlje:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Superstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Ako imaš LOE (letter of employment), ne treba ti pozivno pismo
Pa ja sam na Princessu i kod njih prvo dobijes pozivno pismo koje je tu samo kako bi ti ubrzalo vizu(u njemu stoji datum ukrcaja i brod,ali to je zbog ambasade,datum i brod nisu tacni) kad dobijes vizu Princess te ubaci u sistem i cekas datum ukrcaja.To je sto se tice Princessa :)
Idem u ambasadu sa LoE , ma samo sam se zabrinuo da nešto možda neće biti uredu ako nemam taj papir isprintan. :uzdravlje:

@ Superstar
Pogledaj, pa sledeci put, ako nemas printer sa laptopom, skini ovaj fini programcic, koristice ti. www.bullzip.com, besplatan PDF printer  :uzdravlje:
Hvala  :uzdravlje:
Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.
Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.