Author Topic: Flair bartending  (Read 12148 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline siraki1986

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Flair bartending
« on: 21/November/2010 »
Da li barmeni na brodovima koriste ovu tehniku? Da li je uopste dozvoljeno zbog raznih propisa? I ako jeste koliko ona pomaze u privlacenju gostiju.

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #1 on: 21/November/2010 »
Da li barmeni na brodovima koriste ovu tehniku? Da li je uopste dozvoljeno zbog raznih propisa? I ako jeste koliko ona pomaze u privlacenju gostiju.

Zaboravi na to, Tom Cruise i Koktel u slobodno vrijeme...
Tu i tamo na nekim dogadjanjima dovedu nekog bartendera koji malo baca boce u zrak ali je to daleko od flaira...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #2 on: 04/December/2010 »
Ma koje bacanje boca. Koji flair. Nishta od toga. Jebu te ak vide da si galon uzo sa jednom rukom a kamoli bacit bocu.

Nista od toga. Strogo zabranjeno. Na brodu vam je Safety first.

Offline maychek

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #3 on: 04/December/2010 »
Moj momak je na Celebrity Eclipse i bavi se falir bartendingom i kod njega se vrte flase i naravno da je dozvoljeno cak i pomaze  oko promocija...

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #4 on: 04/December/2010 »
Ne znam, mozda se situacija promjenila, mozda ovisi od Bar Managera.
Mi nismo smjeli bacati nikakve boce ni shakere u zrak, gledalo se na to kao neporfesionalno a i safety da neko ne dobije nesto u glavu.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #5 on: 07/December/2010 »
Hmm. To bi volio vidit. Jer kad tad ce ti neshto zveknit na pod i razbit se. Nemash ti bash vremena za cistit. Inace kad se radi flair mora se imat guma ispod nogu pa kad boca padne ili casa se ne razbije samo se odbije. To je to.

Pogotovo ti busy i nesh razbijesh. Nedo bog da ti staklo u led odleti. Sve van morash vadit i cistit a narudjbe stizu. Hardtime my frend. Ne isplati se to.

peanutz

  • Guest
Re: Flair bartending
« Reply #6 on: 07/December/2010 »
Kouzon trenutno hitno trazi flair bartendere i zenske bartendere, pa ako nekoga zanima. Apply!

Offline Novi

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #7 on: 24/May/2011 »
Pozz ekipo... ovako.. ja se bavim flairom vec dvije godine..  odradio sam dvije sezone i  preko zime vikende u launge barovima i cocktail barovima... razmisljam da idem raditi na brod .. pa me zanima na kojim brodovima ima flaira a na kojima nema.. jer ocito nema na svima koliko sam skuzio po prijasnjim postovima.. i da.. ako ko zna malo detaljnije opisati kako to funkcijonira tamo gdje ga ima.. tnx    :rolleyes:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Flair bartending
« Reply #8 on: 24/May/2011 »
Kouzon trenutno hitno trazi flair bartendere i zenske bartendere, pa ako nekoga zanima. Apply!

To je bilo u Decembru, uglavnom, Celebrity je tvoja destinacija

http://en-gb.facebook.com/permalink.php?story_fbid=181581208523214&id=83172628018

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #9 on: 24/May/2011 »
Pa gle na carnivalu nema flaira jer vecina bartendera filipinci i indonezani, nemaju oni poima, znaju ono shto su naucili na carnivalu a flair se tamo ne uci. Ja sam za svoje karijere na carnivalu vidio jednog lika sa thailanda koji je znao flair al nije ga koristio niti smio koristit niti je bartender bio.

Nisam znao da na celebrity imaju flair. Vidi se ovaj lik ima skilla al opet ako bacite oko malo sa bocama ne radi nisht, sve samo sa sejkerima tako da i tu se ocito vidi da manager forsira safety. Ona fora sa galonom imo je srece da mu nije se raspalo dok ga onak bacio. Ja kad sam radio na crew partijima uvjek vato za grlo premda su mi govorili da sa dve ruke dok mi jednom brusnica se ni razletila u dva dijela. Od tog dana sa dvije ruke obvezno.


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Flair bartending
« Reply #10 on: 24/May/2011 »
Malo je reć da ima skilla, tip rastura ... jedino sam moro primjetit da mu je u u 40-oj sekundi 4-e minute odletio šejker na pod  :hmm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #11 on: 25/May/2011 »
Pa nije to bash tako lagano kak izgleda. Mora nesh odletit. :D

Sve fore su lagane osim sa dva sejkera sa polovine videa. Sve ostalo se za par dana nauci, osnove radi osim ovo sa dva sejkera je za*****ano, treba vise vremena za to.

Offline maychek

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #12 on: 25/May/2011 »
Ovakve prezentacije flair bartenderi rade na Celebrity-ju jednom ili dva puta tokom kruza  .
Flair se radi jedino u Martini baru i ima dole guma naravno! ne radi se exhibition nego jedino working flair :)
postavicu ako zelite klip od momka sta rade i kako za vikend...

Offline Novi

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #13 on: 25/May/2011 »
to što radi ovaj lik nije bas neki flair .. to je pocetni flair...ja mislim da se to puno bolje moze..koliko on ima placu odprilike??

Offline maychek

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Flair bartending
« Reply #14 on: 25/May/2011 »
u pravu si , to sto oni rade na brodu nije nista posebno ...
sto se plate tice ,imaju platu kao i svi bartenderi,  moj momak je imao otprilike 3000dolara mesecno