Author Topic: treba pomoc oko odabira kao Bartender Royall ili Celebrity  (Read 2060 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Palje

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • all in!!!
    • View Profile
Cao postovani drugari i kolege, provalio sam za ovaj forum prije 3 dana i mogu vam reci da sam evo sva 3 dana tu citam vase otvorene teme i dosta su mi pomogle oko nekih stvari tako da hvala za to.... Nadam se da cu i ja uci u pricu i pomoci svakome nesto interesuje ali PRE toga prvo da isplovim ;) .

Otisao sam u jednu agenciju u Beogradu po preporuci drugara, i prosao sam prvi intervju za Bartendera, posto se ja vec dugo godina bavim ovim poslom i to ne kao hobijem nego kao profesionalac koji zivi od toga, takodje se bavim flartendingom i imam nekoliko certificata raznih Bartender asocijacija,kao i dosta dobijenih takmicenja iza mene. Engleski govorim odlicno i vrlo dobro se koristim sa jos tri jezika.

E moj problem je ovakav... Sredinom maja me ocekuje intervju sa agentima royall -a i celebrity-a za Bartendera ,mene samo interesuje koje od ove dvije kompanije je bolja za ovu poziciju sto se tice para,rada i mogucnosti daljeg napredovanja?

Unaprijed Vam Zahvalan! :uzdravlje:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Pozdrav! Ni ja nisam jos isplovila al koliko znan ne mozes bas birat di ces ( ispravite me ako nije tocno) i ono sto znam da me probude u tri ujutro i pitaju; nema bolje/ gore firme. Ako su ti nadredeni ok, gosti ok, kruzevi ok, necija najgora moze bit tvoja najbolja. Kolko znam, bartender ima dobru lovu i sumnjam da ce ti bit problem ako si tako dobar i ako imas takva znanja.  drzim fige, mozda se sretnemo negdi u baru :-)
audaces fortuna iuvat

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako ti netko nahvali recimo RoyaL, i ti hoces bas tamo, tko ti garantira da ces dobiti upravo taj brod kojega ce ti nahvaliti osoba koja ce recimo vrlo brzo poslije toga dobiti premjestaj i promijeniti misljenje.
Navedene kompanije imaju flote od xy brodova, i kao sto @teus rece, svi plove drugim rutama, imaju krace ili duze kruzeve, ....
Zatim, naci ces tvrdnje da je cak i unutar istog broda razlika od jednog bara do drugog kao nebo i zemlja ..
Nista na brodovima nije konstantno i nepromjenljivo. Svaki tjedan se promijeni 50ak clanova posade. Jedni odlaze, drugi dolaze ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Palje

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • all in!!!
    • View Profile
Pa tako sam i donekle mislio, sve zavisi od necega i nista nije konstantno, ali eto bio sam cuo nesto o tom Martini bar-u na Celebrity -u da nije lose i dozvoljen je flairtending ali lagano... hvala sve jedno drugari, pozdrav do skorog pisanja!  :party:
a Teus mozda i do skorog vidjanja :clapping:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
audaces fortuna iuvat

Offline Dokohan

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Poz Druze !

Koliko ja znam svom agentu kazes koju poziciju hoces , a sa tvojim znanjima i vjestinama neces imati puno problema ici na zeljenu poziciju , da li celebrity ili royal zavisi kada vrse regrutacije

pomenute kompanije .. !!

Zelim ti sve najbolje !

Offline Palje

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • all in!!!
    • View Profile
Hvala drugar ;). Pa nadam se najboljem a spreman sam i na najgore tako da sta bude bice... Sobzirom da imam 24 godine aj da ugrabim da probam sto prije ,pa da vidim hocu li se snaci. :moli: