Author Topic: Koliko je tesko ili nije nepredovati do head bartender-a ?  (Read 2036 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Palje

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • all in!!!
    • View Profile
i imam jos samo jedno pitanje drugari . Koliko je tesko ili nije nepredovati do head bartender-a ? Znam da sve ima veze i ko ti je menadzer i kako si se pokaza,ako je npr. sve ok pokazao si se super ,menadzer bara je ok, da li se moze napredovati do te pozicije i za jedan ugovor eventualno dva? Gracie  =""

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Glupo pitanje ali ajd, mora neko i na to odgovorit. Sve znas a opet pitas.

Mozes prvi ugovor napredovat do Hotel Direktora ako si medju pravim ljudima.

Ja znam decka jednog koi je prvi ugovor doso ko Bar Waiter, dobio promociju u barmena, pa u SR barmena(junior manadjement, odgovoran za sve barove i nadredjen svim barmenima na brodu) i na kraju ugovora asst bar manager. Sve to u jednom ugovoru. Posrecilo mu se jer se bar manager isti dan sa njim sign on radio, fnb je bio isto novi i slozili su se bar manger i on i fnb i decko napredovo dok imas ljude koji su 10 godina bar waiter, 10 godina barmen i jedva doso do asst bar managera, ne zato jer su nesposobni nego jednostavno okruzeni krivim ljudima bili.

Offline Palje

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • all in!!!
    • View Profile
Pa pazi macak kontam ja da je moguce i brzo i sporo napredovati,zavisno od ljudi sa kojima si, kao sto si sad rekao, ali evo ovo sto si mi sad rekao da je taj lik toliko napredovao za samo jedan ugovor e to je MNOGO ali istinito jbg. Zahvalan sam na odgovoru.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Al sve ti ovisi, gle mozes ti biti za 10 barmen i odlican u flair al mosh ga jbt kad si sa debilima okruzen i neznaju 50% sta ti znas al jbt ga nemoze i bog, jbt ja na college za Bar, ja i jedan rumunj ubijamo svih, ja svaki test prvi gotov, pomazem drugima i odem na prvi ugovor sa ruskinjom koja je ko fol uciteljica engleskog a ja koi nikad engleski ucio u zivotu nisam pricam bolje od nje i dobi mala promociju a meni kifla. :D. Sljedeci ugovor slicna stvar al nebitno je sad to. :). Sve ti ovisi koi brod, kako je bar dept. generalno itd. Recimo moj manadjer sa Dream Swamy je bio tamo lud ko kifla, znao je po 10 bad preformance dnevno u baru dilit al tamo fnb bio lud i tlacio ga i ja cili ugovor sa njim proguram bez iceg, niti jedan bad preformance, ono pratio raspored maksimalno, uvik isa ekstra mile jer znan budala ovi samo ceka da ti spakuje da bi mi na kraju tog ugovora oso Swamy i doso Deep sa "big smile" :D, i 6 dana prije sign off mi utera warning na mutan nacin. :D
Smijesno al eto manadjer je i mozes se jbt..., sreca eto sad ima na Carnival HR pa vise nemogu te manadjeri tako je*avat, al u moje vrime je to bilo s**** na kvadrat. Kad sam se prico sa HR sljedeci ugovor reko je da taj moj warning nije ni za preformance al eto sta ces indijac me ni volio i cao :)

Vidit ces sve kad dojes na brod. Ak je managment normalan i ti kvalitetan nema greske, promocije ne gine, ak ne prvi ugovor sljedeci imas dobre sanse, moras dobit samo na kraju ugovora dobar "appraisal" od manadjera. Uglavnom sve se moze. Al vidit ces kaki panjeva ima u baru to ti sou, pogotovo ak si ti profi a vidit ces ko sve radi sa tebom, nemoj krivo shvatit, ima super ljudi u baru al isto tolko ima panjeva.

Uglavnom sretno pa sta bude.

Offline Palje

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
  • all in!!!
    • View Profile
Hvala macak na ovim informacijama iz tvog iskustva i sta ti se desavalo ,znam da ima takvih situacija ,ali vise znaci kad to cujem od coveka koji je to prosao, pa nista idem,palim pa sta bude i kako bude... jbg imam znanje imam vjestinu mogu slobodna da kazem da sam dobar bartender,pa cu se valjda izboriti sa moronima tamo ili sto ti kazes panjevima :)

Ma sto bih te krivo shvatio kad je svudje isto bilo na brodu ili kopnu,panjeva koliko hoces, e ali najjaci su mi oni sto su panjevi a misle da su majstori svog zanata :smack: