Author Topic: Jel netko dobio poziv?  (Read 64980 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #75 on: 27/January/2013 »
A gde su ljudi koji su bili u novembru u BGu preko Epa?Jel neko dobio poziv i koja pozicija?

Offline Hopa

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #76 on: 27/January/2013 »
Ja sam bila 26. 10. preko EP u BG i dalje čekam poziv...

Offline Chiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #77 on: 28/January/2013 »

heheh odlicno :uzdravlje:
ne znam jesi li upoznat sa rutom broda ali evo ti ako nisi http://www.seascanner.com/reisen.php?schiff=Norwegian+Sun

sto znaci da nekad nakon 3 mjeseca idemo na aljasku 7 dana cruise, ovo ti sve govorim da pazis sta ces da poneses, za tebe ne vazi samo kratke majice i te gluposti.... moze i to ali isto tako moras imati u vidu da poneses barem jednu jako debelu jaknu.... nekoliko dzempera i debelih majici tako nesto...

pozz vidimo se  :clapping:

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #78 on: 28/January/2013 »
ljudi pozdrav  :D  evo ja sam dobila ukrcaj 31.03.13. na Norwegian Star   :yahoo: :run:  koliko vidim do sad vas troje ce vec biti tamo 7 dana kad ja dodjem, jos mi treba viza i plan leta i  :pilot: 
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline Chiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #79 on: 28/January/2013 »
To mi je drago cuti i evo gledam rute koje idete.... pa ovo je strasno dobro.... vidjeti ces toliko razlicitih drzava i gradova da ti se zanebesa.... moja preporuka ST. petersburg je do jaja, takodje belize (malo cudan na prvu al kad skontas gdje sta super je)  mozda ti se malo zanebesa od ovih silnih translantica al eto dodjes kuci i kazes bila sam na sredini atlanskog okeana avionom A I BRODOM I TO NE JEDNOM !

mnogo srece :D

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #80 on: 28/January/2013 »
I ja sam gledala gdje idemo, pola smo u Europi, ma gdje god sve ce to biti nesto novo, i jedva cekam  :clapping:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #81 on: 28/January/2013 »
ne znam jesi li upoznat sa rutom broda ali evo ti ako nisi http://www.seascanner.com/reisen.php?schiff=Norwegian+Sun

sto znaci da nekad nakon 3 mjeseca idemo na aljasku 7 dana cruise, ovo ti sve govorim da pazis sta ces da poneses, za tebe ne vazi samo kratke majice i te gluposti.... moze i to ali isto tako moras imati u vidu da poneses barem jednu jako debelu jaknu.... nekoliko dzempera i debelih majici tako nesto...

pozz vidimo se  :clapping:
ah pa da gledao sam bas me je zanimalo sve destinacije i svidjelo mi se pravo sva reca da su mi promjenili brod prvobitno sam bio rasporedjen na JADE al ajdde nije bitno gdje je samo nek se radi ... i provede naravno  :yahoo:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #82 on: 28/January/2013 »
Jel se ja to varam ili svi dobiše poziv? Ne vidim razlog da ne zatvorim ovu temu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #83 on: 28/January/2013 »
Ne, ne nisu svi dobili poziv, ima karlak za foto, i zeka93 za restoran oni su isto preko EP za NCL
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #84 on: 28/January/2013 »
Ni ja nisam dobio poziv... Djevojka je dobila a sa istoga smo profila... Poz svima koji su dobili i mirno more.....

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #85 on: 29/January/2013 »
I ja jos cekam :moli:

Offline Sasa911

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #86 on: 29/January/2013 »
ljudi pozdrav  :D  evo ja sam dobila ukrcaj 31.03.13. na Norwegian Star   :yahoo: :run:  koliko vidim do sad vas troje ce vec biti tamo 7 dana kad ja dodjem, jos mi treba viza i plan leta i  :pilot:  

Tacnije ima nas 5 koji se ukrcavamo 24.3 na Norwegian Star, i u kontaktu smo putem fejsa, nekako smo se nasli, ali ja verujem da ce ih biti jos ali na drugim pozicijama... :rolleyes:

Offline Stalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #87 on: 29/January/2013 »
I ja jos cekam :( Ima li kraja...

Offline J-How4real

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #88 on: 30/January/2013 »
auuu koji zonfa svi cekaju znaci perverzija :D i ja jos cekam!!!bio 26.10.2012 isto!!!

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #89 on: 30/January/2013 »
Eto da vam se i ja pohvalim i meni je danas stigao datum ukrcaja 24.03 Star. Tj dobio sam isti datum ukrcaja kada i moja djevojka :))))))))))).  Ostali koji nisu dobili zelim im da sto pre dobiju a koji su dobili zelim im mirno more.....