Author Topic: koja je najbolja kompanija za prijaviti se na poziciju bar utility?  (Read 2555 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Pozdrav svima,mozete li mi reci koja je najbolja kompanija za prijaviti se na poziciju bar utility?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
"najbolja" po/u čemu?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Zarada,tezina posla,refundiranje troskova,slobodni dani...

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Zarada,tezina posla,refundiranje troskova,slobodni dani...
Na koju god kompaniju da se prijaviš,ta pozicija je dosta nezahvalna i male su razlike.Ako bi kriterijum bio od 1 do 10,išlo bi ovako:
Zarada 2,Težina posla 8,Refundiranje troškova 0,Slobodni dani 0.Imaš slobodno vreme,ne počinješ od 0800 nego od 1600.To zavisi od menadzmenta,tvog supervizora i tebe.Moguće jednom u kruzu,jednom u mesec dana a moguće i 6x za 12 dana  :D
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ne pitam za opis posla,nego za kompanije koje su bolje za taj posao...

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Pa pobogu, odgovorio ti je čovjek na pitanje, možeš barem napisati hvala.

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ama ljudi ja neznam,ako neko hoce neka pomogne ako nece neznam sto takvi komentari,zahvlajujem se svima na komentarima ali pitao sam otprilike kad vi aplicirali na tu poziciju na koju kopaniju bi isli,to me zanima,a opis posla me nezanima jer sam cak i slao privatne poruke argonaut u vezi opis posla....i sto sam jos primjetio iscitavajuci ovaj forum,mnogi se ukljucuju i pljuju i dosta filozofiraju na veoma jednostavno pitanje,da li zele da pokazu svoju inteligenciju ili nivo znanja manje vrjednim ljudima ili je nesto drugo ja neznam. U svakom slucaju hvala svima koji su odgovorili i koji ce,ako uopste budu, odgovorili

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Ama ljudi ja neznam,ako neko hoce neka pomogne ako nece neznam sto takvi komentari,zahvlajujem se svima na komentarima ali pitao sam otprilike kad vi aplicirali na tu poziciju na koju kopaniju bi isli,to me zanima,a opis posla me nezanima jer sam cak i slao privatne poruke argonaut u vezi opis posla....i sto sam jos primjetio iscitavajuci ovaj forum,mnogi se ukljucuju i pljuju i dosta filozofiraju na veoma jednostavno pitanje,da li zele da pokazu svoju inteligenciju ili nivo znanja manje vrjednim ljudima ili je nesto drugo ja neznam. U svakom slucaju hvala svima koji su odgovorili i koji ce,ako uopste budu, odgovorili
Dobro,prvo svaka mi čast što sam ti pomogao,a onda i sa mukom pročitao ovo.
Ne postoji dobra i loša kompanija,bar ne za tvoju željenu poziciju.Svuda je truli kapitalizam,a da li radio na Princessu,NCL,Pulmantur ili nekoj drugoj kompaniji nigde ti plata neće preći $1000 i nigde nećeš raditi ispod 11 sati dnevno,tj.potpisaćeš 390 radnih sati mesečno.
Razlike u platama postoje za oficire i menadzerske pozicije,plate šljakera isključivo zavise od kruza(Aljaska,Havaji,Evropa),gostiju i menadzmenta tvog departmenta(Bar,Hotel,Housekeeping,etc).
Nadam se da sam ti bio od pomoći
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Hvala drug na odgovoru,ali ko mi je kriv sto nisam doktor,magistar....Moram drug drugacije gledati na zivot,shvatam ja sve sto mi pricas ali sta cu kad je ovde u Bosni katastrofa,200e plata i kad bude.