Author Topic: Phone interview - help!  (Read 2412 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline eldos

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Phone interview - help!
« on: 31/October/2013 »
Pozdrav svima,

Malo sam u cudnoj situaciji, a stvar je da sam prosao glavni interview (U Beogradu) za Princess, pozicija photo. Iskreno ostavio sam dobar utisak kod ispitivaca iz Italije.
Ostalo je samo da cekam LoE i onda pici standardna procedura ljekarskog i vize, ali iz agencije mi javljaju da zele iz Kalifornije iz sjedista firme da me zovu na telefon i
da urade neki kratki interview sa mnom.

I tako ja dobijam mail od direktorice HR za Princess, koja licno zeli da progovori koju sa mnom i zakazuje mi termin poziva. Blage veze ja nemam sta hoce od mene, niko mi nije mogao dati informaciju.

Uglavnom ne znam da li je neko bio u ovakvoj situaciji i ako jeste da podijeli svoje iskustvo ovdje, a ako niste bilo kakav koristan savjet bi mi dobro dosao.

Hvala

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Re: Phone interview - help!
« Reply #1 on: 01/November/2013 »
ja sam imao istu situaciju pricao sam sa nekoliko ljudi,verovatno si potreban na tom i tom brodu pa da ti provere iskustvo ili nisu bili odusevljeni prvim intervjuom pa da budu sigurni.
treceg nema
in vino veritas

Offline eldos

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Phone interview - help!
« Reply #2 on: 01/November/2013 »
ja sam imao istu situaciju pricao sam sa nekoliko ljudi,verovatno si potreban na tom i tom brodu pa da ti provere iskustvo ili nisu bili odusevljeni prvim intervjuom pa da budu sigurni.
treceg nema

Hvala :uzdravlje:

Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Re: Phone interview - help!
« Reply #3 on: 02/November/2013 »
Nema na cemu sve opusteno
in vino veritas

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #4 on: 03/December/2013 »
i kako  prodje na telefonskom interview-u?

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk

Offline eldos

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 03/December/2013 »
i kako  prodje na telefonskom interview-u?

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk

Eh da, hired sam. Trajao je 15 minuta i Karen koja me ispitivala je bila fantasticna osoba, koja je pitala standardna pitanja.
I ustvari je usput to bila provjera njihovog recruting ureda, kao i agencije preko koje se zaposljavam tj. kako oni rade i kako se odnose prema kandidatima.
Ako te nesto opsirno interesuje slobodno salji PP.