Author Topic: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...  (Read 130406 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #195 on: 25/April/2010 »
 :rofl: ... bit ce ti lakse kad se vratis, sad znas sta te ceka, a i nista nisi platio, ma super si prosao
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #196 on: 26/April/2010 »
Au Puc bas te hoce,ajde da nam se brzo oporavis,pa se vidimo u nekom od portova.
Inace hvala za opis asst. waiter pozicije,jos je niko nije tako detaljno opisao kao ti.Pozz oT

Offline Atlantida

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #197 on: 26/April/2010 »
Auu, a mislila sam da sam ja najveci peh. :o Zelim brzo ozdravljenje i da, bar ne placas kartu opet..:)

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #198 on: 26/April/2010 »
Da istina... al dobro, nista sad nemogu, navozio sam se tim avionima ( sate i sate) , poslali bi me oni i prije doma ali zbog onog vulkana bile su aerodromi zatvoreni i cjeli cirkus, ma mislim kacilo me ono...strasno... al dobro ide se sve ispočetka hehe....valjda ce malo bolje, i kako Sef kaze sad znam sta me čeka, da istina, jedna velika strka i ludnica ispočetka, ali lova je lova, nesmije biti tesko hehe, a raspitao sam se malo, najveća je u glavnom dining roomu i kreće se oko 2200 do 3000 dolara, nekolko ljudi mi je tako reklo za ass/wtr. E da stanice nisu onako kako sam ja razumio prije da će mi biti frka, to je ono 5 il 6 stolova oko 20 sjedećih mjesta u načelu nista strašno i dve večere, jedna u 6 druga u 9 , to poslužiš i nije nešto pre teško, samo dok poloviš di šta stoji i tak, jedino žuriš po hranu da ne čekaju kao dugo i to je to, nije nešto bar mi se tako čini jedino kaj si cjeli dan na nogama, pete i noge bole dok se priviknu što je svima tako prvih dana i novima i starima na brodu!!
Tako još sam 2 tjedna doma i oko 12/13 dok dobije potvrdu od doktora idem nazad pa ako oće neko nešto pitat nek slobodno pita!

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #199 on: 26/April/2010 »
matori steta sto ti se bas sada to desilo ali vracas se uskoro to je bitno

Jesi cuo mozda nesto za ass/w na Royalu? Ovo sto si tu napisao su super cifre...

Ti si sada za nas stara kuka ;) pa dok si kuci ima da te pitamo sve zivo :)

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #200 on: 26/April/2010 »
Gle neznam točno za Royal ali to ti je sve isto mislim Royal i Celebrity ista kompanija i sve, po mom mišljenju i ako je razlika između njih dve to ti je možda neka sića nekih 200 dolara, stvarno neznam, a to ti opet sve ovisi o kruzu koji brod ide i gostima , tako da ti razlike mislim i nema neke tako si planiraj, jer ti nemožeš točno znat kolka će ti plaća biti al uglavnom znate okvirno kolko je to je bitno, mene su plašili bili neki ovo ono 1500 dolara tako da za mene sve više od 1700 je bomba i super i ispalti se!!!Tako ako bude više hvala ljepo!!!

E da i ako neke bude zabrinjavalo ono engleski s gostima i neke priče ma zaboravite nema tu neke priče, mislim za ass/w samo ljepo pozdraviš, pridržis stolicu ženi, ponudiš je vodom il ak žei nest drugo dok gleda meni, staviš im napkin preko koljena i to je to... konobar uzima narudžbu, nadopunjavaši ih cjelo vreme vodom, staviš kruh, za mazanje, ako imaju neka predjela ideš ih pitat dal žele dresing, kad su gotovi pokupiš tanjure, čaše ostaviš na stolu pa ih poslije pokupiš kad je prva večera gotova, e da a za vina i to vam somelieri lete ko ludi od stola do stola i nude tako da bez brige, e da konobari si sami pripremaju stol tako da ni stol ne pripremate jedino ako vas zamoli da mu pomognetem, da a za drugu večeru odletite po nove stoljnjake ako trebaju za koji stol... i to je to bar kolko sam ja skuzio i radio!!!

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #201 on: 26/April/2010 »
mene su plašili bili neki ovo ono 1500 dolara tako da za mene sve više od 1700 je bomba i super i ispalti se!!!Tako ako bude više hvala ljepo!!!

Bas tako! to je sasvim kulturna cifra,ustvari to je nekoliko puta vece od onog koliko imam sada...

, a to ti opet sve ovisi o kruzu koji brod ide i gostima ,

e sad ovaj deo mi i pored svog prelistavanja foruma nije jasan,ako imam stanicu od recimo 5 stolova tj. 20 ljudi npr. puta toliko dolara =neka cifra dnevno puta broj dana u mesecu i to je plata... ustvari meni nije jasno zasto mi je bitna duzina kruza jer ja svaki dan sluzim isti broj ljudi pa makar oni ostajali 5 ili 15 dana...

eto ja te vec davim ;)

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #202 on: 26/April/2010 »
pa dobro si to skuzio, mislim ide to tako, 20 ljudi po nekih 2,5 dolara po čovjeku ako se ne varam, pa ajde nek to bude 50 dolara pa druga večera 50 to ti 100 plača je svakih 2tjedna to je 14 dana to ti je 1400 dolara svakih 2 tjedna a mjesečno 2800
eto vidiš to je idealno E PAZI SAD o čemu ovisi, ovisi o tome što ti nekad neče uvijek gosti dolazit na večeru kužiš nećeš uvijek imat sve stolove popunjenjen :)) razumiješ?? Imat ćeš popunjene prvi dan, drugi uvijek jer je kao svečanost a poslije ti sve to ovisi, i di se koja stanica nalazi na kojem mjestu i tak... Kužiš sad??

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #203 on: 26/April/2010 »
Sada da,konacno pravo objasnjenje,hvala

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #204 on: 26/April/2010 »
nema na čemu i meni to nije bilo jasno, tako da.... sad znaš

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #205 on: 26/April/2010 »
Pa di si PUČ Legendo, ne mogu vjerovat da ti se desio takav peh! Nakon onog kad su te prebacili sa Royala na Celebrity, sad ovo!
Velika ti HVALA za ovaj iscrpni komentar, koji možemo proglasit komentarom godine! :uzdravlje:
Kao što si možda pročitao idem na Celebrity Constellation 3.5 za Hamburg,pa onda po Skandinaviji, stvarno si me još više ohrabrio! Želim ti što brži oporavak i da se baciš što prije na posao! Ja se nadam da ču vam se ekipa isto tako javit sa što detaljnijim komentarom! :uzdravlje:

Offline Atlantida

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #206 on: 26/April/2010 »
Iscrpni postovi Puc,nema sta,svaka cast. :) Da ne znas slucajno kakva je situacija sa bar serverima na Celebrity? U vezi broja radnih sati, plate i sl?

Offline Pu?

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #207 on: 26/April/2010 »
Gle za bar server kolko sam vidio, brodu ima i nesto nasih servera ali nisam stigao pricati snjima osi bok bok pa di si i tako.
Vidio sam na pool decku nije da nesto bas piju i to sam leže  i nesto kupaju, to su većinom stariji i stari ljudi neke sam vidio samo da ne krepaju žderu u grilu i piju sokove iz automata koji su besplatni a vjerojatno unutra i nekih kafića i disco klub di valjda serveru tuku lovu al ja vidio i cuo bas i nisam, u tom svom dijelu vidio sam samo konobare i somelier, cleanere i tako te... jer su oni najvise nasetavaju ,a ostale pozicije ko da ne postoje bar ih ja viđo tih dana nisam možda su u drugom dijelu imaju kabine

Red Duke

  • Guest
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #208 on: 26/April/2010 »
  Svaka cast Puc, na ovim postovima.Nije ti tesko sa pomognes drugome i sve lepo iscrpno objasnis a to se ceni.Zelim ti srecu i brz oporavak.   :uzdravlje:

Offline Atlantida

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Ekipa Mart 2010 Royal, Celebrity ...
« Reply #209 on: 26/April/2010 »
Hvala ti puno na odgovoru, Puc. :)