Author Topic: Trebam malu pomoc  (Read 1340 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Trebam malu pomoc
« on: 13/July/2010 »
Veliki pozdrav svima. Zovem se Mladen,imam 29 god. Vec duze vrijeme provodim na ovom forumu citajuci mnoge postove i odlucio sam se regati,prije svega zelim reci da mi je veoma drago sto sam nasao ovaj forum,svaka cast i sve pohvale od mene. Sigurno ste vec citali ovakva predstavljanja,ali citajuci ove postove imam malu zbrku oko svega ovog. Imam veliku zelju i spreman sam dati max od sebe da je ostvarim-ukrcati se na jedan od kruzera,raditi,zaraditi i vidjeti sve ljepote ovog svijeta. Znam da vec sigurno ima odgovora na ovom forumu,ali neki direktni savijet bi mi mnogo znacio. Znaci ovako-imam zavrsenu srednju trgovacku skolu ali od svoje 17 godine radim kao konobar,sto po kaficima,sto po restoranima,sa manjim prekidima,poznavanje engleskog jezika mi je vise nego solidno i prema tome mislio sam aplicirati na neki od poslova u Bar Department-u. Zanimaju me vasa misljenja,te iskustva vezana za pitanje finansija-koliko novca je potrebno da bi se sve obavilo do ukrcavanja??? U iscekivanju vasih odgovora unaprijed hvala svima
Audaces fortuna iuvat