Author Topic: 30.11.2013. Sarajevo-Vienna-New York-Tampa- Norwegian Dawn  (Read 1932 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
I drugi ugovor je na redu, ko voli nek izvoli-imam jos mjesta u koferu pa da ga ponesem  :nokti:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
već ode?  :wave:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
već ode?  :wave:
Da,  20 dana odmora, kazu hoce me za kapetana, pa ne moze brod da plovi dok ja ne dodjem  :run: :money:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline Photographer555

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
 Krecem 30og novembra na Dawn, Zagreba-Frankfurt-Newark-Tampa Pretpostavljam da ces i ti imati overnight i da ce biti isti hotel.. Ako si iz Sarajeva i ako si raspolozen za kafu javi posto ja danas krecem za Sa i ostajem 2 dana! Necu puno smarati na kafi, malo moram  :yahoo: prvi mi je ugovor.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Krecem 30og novembra na Dawn, Zagreba-Frankfurt-Newark-Tampa Pretpostavljam da ces i ti imati overnight i da ce biti isti hotel.. Ako si iz Sarajeva i ako si raspolozen za kafu javi posto ja danas krecem za Sa i ostajem 2 dana! Necu puno smarati na kafi, malo moram  :yahoo: prvi mi je ugovor.

Tek sam sada procitala ovaj post, ti vjerovatno uzivas u hotelu a ja zaglavila u New Yorku  :neee:
Naci cu te na brodu, nemoj da pobjegnes  :moli:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Jedan mali update ;

Onaj osjecaj kad ti je otkazan let, pa zoves global marine travel, i prebace te za drugi let (7 sati kasnije) onda ti nesto nije OK sa kartom u Minhenu, pa te izdvoje iz reda a avion samo sto poletio nije, kad se i to sredi saznas da sasvim slucajno su zaboravili da ti uplate kartu za zadnji dio puta, sto ce reci New York-Tampa,i dobijes odgovor "samo ti udji u avion, dok ti dodjes imat ces kartu" - sta ima veze sto je to NY a ja iz bosanske provincije, i kad na kraju uganjas i tu kartu, zakasnis na taj let, i zaglavis u NY, i sljedeci let ti stize u Tampu u 10, a na brodu treba da si do 8  :yeah:

Savrseno je pocelo   :pad:


Zivili vi meni na minus 10  :nokti:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "