Author Topic: riverstar.rs traži radnike za kruzere  (Read 8301 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: riverstar.rs traži radnike za kruzere
« Reply #15 on: 05/March/2015 »
Ista prica i u mom slucaju....sve ok ali nema mesta na brodovima...

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: riverstar.rs traži radnike za kruzere
« Reply #16 on: 18/April/2015 »
Da li ova agencija radi ili su zatvorili?

Ne odgovaraju na pozive ni mailove.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: riverstar.rs traži radnike za kruzere
« Reply #17 on: 19/April/2015 »
Rade ali kad god nazovem nema nista novo da mi kaze....

Offline mileen

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: riverstar.rs traži radnike za kruzere
« Reply #18 on: 26/April/2015 »
Pozz svima  :wave:

Nakon iscitavanja svih tema nabasah i na ovu pa rekoh da napisem svoje iskustvo, mozda ce nekom koristiti.
Pre par meseci konkurisala sam preko infostuda za posao recepcionera u Ritz hotelu u Dohi misleci da apliciram direkt poslodavcu (tako je formulisan oglas).
Narednog dana dobih poziv iz Dohe-jednocasovni razgovor sa menadzerom i instrukcijama za dalju proceduru. U tom trenutku-neverica, dan nakon apliciranja ja dobila posao.
Medjutim kasnije tog dana pozvao me je izvesni Bojan iz River Star agencije da mi kaze kako sam aplicirala preko njega (?!) i da me obavesti o ceni svojih usluga.

Tu mi je cela prica postala sumnjiva,  i sam sajt kompanije, te 3 razlicita broja telefona s kojih se Bojan javlja.
Nakon par dana zatisja ja dobijem mail od hotela kako ne znaju zasto im saljem mailove sa dve adrese (koristim samo jednu) pa sam tu nekako skontala da je Bojan sve to u moje ime radio ne bi li oni njemu poslali ugovor, i kako bih mu ja platila za isti.  ""]] Tu smo i zavrsili.

Ne znam je li u pitanju prevara, nisam imala zivaca dalje ici s tim, ali svakako je jako neprofesionalna i neorganizovana ''agencija'' (nemaju dozvolu za rad ministarstva) Beware my friends