Author Topic: 04.07.2015. Celebrity Cruises  (Read 1974 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline katica1401

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
04.07.2015. Celebrity Cruises
« on: 10/April/2015 »
Pozdrav,

evo i moj prvi post  :run:
Dakle, meni su iz EP javili da mi je ukrcaj 04.07. na Celebrity cruises..  Jedan jedini brod koji sam našla da ide od celebrity-a na taj datum je Equinox..
Pa me zanima da li ima netko još iz HR ili Srbije ili uopće balkana da ide tada?
Dosta sam upoznata sa svime jer mi je sestrična na cruiserima već treći ugovor sada.. Radi se ali i zaradi, pa zašto ne :)

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Celebrity cruises 04th of july 2015
« Reply #1 on: 10/April/2015 »
Za tri meseca se datum/brod vrlo verovatno mogu promeniti... ali toga si verovatno svesna.

U svakom slučaju, dobro nam došla! :uzdravlje:

Offline katica1401

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Celebrity cruises 04th of july 2015
« Reply #2 on: 10/April/2015 »
Jesam, doduše, bila sam i razočarana što tako kasno idem.. rekli su mi već odavno da je Celebrity, a sada pred tri dana ponovno i potvrdili.. Agent mi je rekao da mogu birati jel idem u 7 ili tek u 10mj.. na što sam ja naravno odabrala ovaj datum..
Iako su eto, kolegici rekli da ide 10.05 i nakon par dana je nazvali i eto je za par sati na letu za Miami..
Čak imam poznanike koji su došli do hotela i u hotelu čekali neki totalno 100ti brod.. Svašta se dešava..
Samo neka ja što prije odem :)  :rofl:

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Celebrity cruises 04th of july 2015
« Reply #3 on: 11/April/2015 »
Pozdrav,

evo i moj prvi post  :run:
Dakle, meni su iz EP javili da mi je ukrcaj 04.07. na Celebrity cruises..  Jedan jedini brod koji sam našla da ide od celebrity-a na taj datum je Equinox..
Pa me zanima da li ima netko još iz HR ili Srbije ili uopće balkana da ide tada?
Dosta sam upoznata sa svime jer mi je sestrična na cruiserima već treći ugovor sada.. Radi se ali i zaradi, pa zašto ne :)
Brod je ok i imas dosta nasih tamo :)

Offline katica1401

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Celebrity cruises 04th of july 2015
« Reply #4 on: 11/April/2015 »
I to sam čula, da je dosta naših tamo... ali konkretno da li netko zna kakva je zarada tamo za ass. waiter-a? :hehe:

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Celebrity cruises 04th of july 2015
« Reply #5 on: 11/April/2015 »
I to sam čula, da je dosta naših tamo... ali konkretno da li netko zna kakva je zarada tamo za ass. waiter-a? :hehe:
Konkretno ti niko nemoze odgovoriti,zavisi kolika ti je stanica,gdje ti se stanica nalazi,svaki kruz se mjenjaju stanice i to zavisi od rating-a na kakvoj ces stanici raditi. Odprilike mozes racunati izmedju 1600 i 2200 usd mjesecno plus tip-s.

Offline katica1401

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Celebrity cruises 04th of july 2015
« Reply #6 on: 12/April/2015 »
Konkretno ti niko nemoze odgovoriti,zavisi kolika ti je stanica,gdje ti se stanica nalazi,svaki kruz se mjenjaju stanice i to zavisi od rating-a na kakvoj ces stanici raditi. Odprilike mozes racunati izmedju 1600 i 2200 usd mjesecno plus tip-s.


Pa ne loše, za naše standarde..  :hmm:  ::yes::

Offline katica1401

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Celebrity cruises 04th of july 2015
« Reply #7 on: 12/April/2015 »
Brod je ok i imas dosta nasih tamo :)

Ma samo neka je balkanaca ! :run: