Author Topic: U Dubai preko Employment Power?  (Read 9947 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tasmanian

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
U Dubai preko Employment Power?
« on: 24/December/2009 »
Andrej i Tomislav?

poznata su mi imena, da nije neki od njih bio zaduzen za zaposlenje u Dubai-u u Jameira kompleksu.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
U Dubai preko EP?
« Reply #1 on: 27/December/2009 »
da,slali su tj salju i dalje i za Dubai

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
U Dubai preko EP?
« Reply #2 on: 27/December/2009 »
da,slali su tj salju i dalje i za Dubai

Nemojte ljudi tamo ici, bar ne preko EP.
Moj prijatelj je bio tamo 2007. godine, preko njih, radio je kao lifeguard u water park ''Wild Wadi'' jednom od najljepsih na svijetu, ali plata je bila oko 350$ mjesecno, plus jos przenje na +50 stepeni, od ugovora od 6 mjeseci, dosao je decko za 4 mjeseca, nije se isplatilo :pop:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: U Dubai preko EP?
« Reply #3 on: 27/December/2009 »
ono sto sam ja htio je da odem raditi u dubai za stewarda, plate su veoma velike , nagledas se svijeta a bogme sve je extra , ali to su druge price , nemoj preko EP-A nego nadji neku firmu u dubaiju koja ima svoj ogranak ovdje
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline anci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Odg: U Dubai preko EP?
« Reply #4 on: 30/December/2009 »
ono sto sam ja htio je da odem raditi u dubai za stewarda, plate su veoma velike , nagledas se svijeta a bogme sve je extra , ali to su druge price , nemoj preko EP-A nego nadji neku firmu u dubaiju koja ima svoj ogranak ovdje

Ljep pozdrav!!

Zanima me sta je bilo dalje sa tvojim planovima o zaposljenju kao steward?Ako se ne varam radi se o Emirates Airlines, i ja sam cula da su plate dobre a osobno bila sam u Dubaiu i jako mi se svidja (mada ne znam kako je u zadnje vrijeme radi krize koja opasno drma i njih).
Da li znas agenciju preko kojih rade intervjue za nasa podrucja?

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: U Dubai preko EP?
« Reply #5 on: 30/December/2009 »
ja sam bio dosao do finalnog kruga ali sam odustao zbog nekih privatnih problema.. extra je sve sta ti nude, benificije, plata, smjestaj to je sve kod njih, ali su veoma rigorozni, ono npr, imas open days kad zovu da vidis kako je i odmah tu bude kao i prvi intervju , predselekcija, ako tu budes primljena onda idu ti krugovi 3 ili 4 kruga zavisi , tu se odlucuje oces li proci ili ne, moras proci do finalnog kruga da bi dobio posao..

lagano je sve, mozda zvuci tesko ali nije, ako znas engleski dobro i ako nisi ''mala'' (emirates i qatar imaju neke restrikcije sto se tice ovoga jer moras biti dovoljno visok/a da mozes posegnuti za safety equipment ako do toga dodje, to je ujedno i jedan od testova na predselekcijskim krugovima) :yahoo: karizmaticna i tako to dobices posao.. ako ti jos sta treba samo reci
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Odg: U Dubai preko EP?
« Reply #6 on: 30/December/2009 »
Ja imam rodjaka  koji radi kao stjuart za emirate. nedavno je kupio stan u Dubajiu. Detalje ne mogu da navedem jer otkako je otisao da radi za emirate nismo pricali ni jednom a proslo je oko 7-8 godina.

Offline anci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Odg: U Dubai preko EP?
« Reply #7 on: 30/December/2009 »
ja sam bio dosao do finalnog kruga ali sam odustao zbog nekih privatnih problema.. extra je sve sta ti nude, benificije, plata, smjestaj to je sve kod njih, ali su veoma rigorozni, ono npr, imas open days kad zovu da vidis kako je i odmah tu bude kao i prvi intervju , predselekcija, ako tu budes primljena onda idu ti krugovi 3 ili 4 kruga zavisi , tu se odlucuje oces li proci ili ne, moras proci do finalnog kruga da bi dobio posao..

lagano je sve, mozda zvuci tesko ali nije, ako znas engleski dobro i ako nisi ''mala'' (emirates i qatar imaju neke restrikcije sto se tice ovoga jer moras biti dovoljno visok/a da mozes posegnuti za safety equipment ako do toga dodje, to je ujedno i jedan od testova na predselekcijskim krugovima) :yahoo: karizmaticna i tako to dobices posao.. ako ti jos sta treba samo reci

Najljepsa ti hvala za informacije!!
Samo jos ako mi mozes reci preko koje agencije si suradjivao sa njima i da li znas kad ponovno imaju intervjue jer cula sam da samo valda jednom godisnje.
Sto se tice visine, 173 je valda dovoljno... :)))
lp

Offline anci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Odg: U Dubai preko EP?
« Reply #8 on: 07/January/2010 »
Najljepsa ti hvala za informacije!!
Samo jos ako mi mozes reci preko koje agencije si suradjivao sa njima i da li znas kad ponovno imaju intervjue jer cula sam da samo valda jednom godisnje.
Sto se tice visine, 173 je valda dovoljno... :)))
lp

o boze... kakav dump ass..  oT ... nisam uopce gledala naslov teme, sad se bar bolje snalazim na forumu he he..
jos jednom .. ako neko zna kad su prijave za cabin crew neka javi.. pozz